Wpis z mikrobloga

@SpalaczBenzyny: >zwykle stolarz by chciał aby było robione "po jemu" ;) często tak jak to on zaprojektuje tak ma być, inaczej nie da się tego zrobić, często nie chcą robić tego czego jeszcze nie robili, itd,

Ja przynajmniej takiej polityki nie mam. Jak dostaje coś gotowego, to dopasowuje go tylko do formatu, żeby można było to wykonać, bo papier wszystko przyjmie. Nie stosuję słów "nie da się", chyba że coś jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpalaczBenzyny: @marcel_pijak: sis robi juz taki projekt na gotowe, niewymagający wkładu - ma już trochę tych stolarzy z całego kraju xD no i było tak, że stolarz naciskał na akryl bo frez i lakierowane nie robi i ja sie zgodziłem, ale siostra mu mówi, że co z niego za stolarz i jednak zrobił wg projektu xD Łazienka w 5k się zamknęła z prysznicem bezbrodzikowym XD takie cuda. I nie, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcel_pijak: a to nie, sam rozbijał, dostał rysunek z wymiarami, materiałami. Panie on takich cudów nie widział, podsunę to chociaż jakoś wynagrodze człowieka bo az miło mu sie na ręce patrzyło, do każdej czynności z ręką chirurga podchodził :D kompletny kontrast do mego ojca gdzie szybciej szybciej #!$%@? ze #!$%@? w sciane i szpachluj maluj na nowo xD