Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z promocji w #santander gdzie dają 300 cebulionów na założenie #kontobankowe i inne gadżety za przelewy wynagrodzenia itd.?
Wszystko tu prawilne, bo mój wewnętrzy janusz ma chęć na darmową kaskę skoro #rozdajo ale nie wierzę w darmową forsę i jakoś tak podejrzanie to wygląda, że konta nie zakłada się na stronie santandera tylko na jakimś ebrokerpartner czy coś...
Ktoś coś jakieś doświadczenia?
#santander
  • 10
@non-serviam: citi handlowy za otwarcie karty kredytowej daje jakieś preenty, promocja zmienia się chyba co trzy miesiące. Jest to albo smartfon albo ok 300-400 zł do wydania. Warunkiem było (jeszcze jak zakładałem kartę) wydanie chyba 1000 zł w ciągu 3 miesięcy i zgoda na przetwarzanie w celach marketingowych ale tylko dla banku, nie trzeba wyrażać zgody na przekazanie danych podmiotom współpracującym. Po otrzymaniu smartfona wycofałem zgody marketingowe ( ͡° ͜
@non-serviam: nie warto ;) chyba, że
1) potrzebujesz z jakiegoś powodu karty kredytowej (np. wypożyczalnia samochodów za granicą, hotel - nie wszystkie akceptują karty debetowe)
2) potrafisz korzystać z karty kredytowej. Większość ludzi (w tym i ja) nie potrafi ;)
@non-serviam: promocja... jakich wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz sobie oblukać aktualnie dostępne promocje bankowe z kontem osobistym.

Organizatorem promocji (tylko tej z bonusem do 300 zł, bo resztę ogarnia sam bank) jest zewnętrzna firma, która działa na zlecenie banku (bez jego przyzwolenia takiej akcji zorganizować by nie mogła). To marka należąca do Rankomatu, którego właścicielem jest Bauer, więc nie byle jaka firma (do niej należy
Zresztą wspomniałem, że jestem sceptycznie nastawiony na to że ktoś darmo daje forsę, bo takich rzeczy po prostu na świecie nie ma....


@non-serviam: Jakie za darmo? Dają kasę za pozyskanie klienta wraz ze zgodami marketingowymi. Co mają bulić kasę na drogie reklamy w telewizji, jak mogą dać tę kasę komuś, kto stanie się ich klientem i w dłuższej perspektywie czasu na nim i tak swoje zarobią.