Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Wiele osób pisze, że dobro konfederacji jest najważniejsze. Bzdura. Konfederacja to tylko sposób na możliwość propagowania swoich poglądów politycznych. Nie można dołączyć do Konfederacji z ulicy. To partia w pewnym sensie techniczna, a dołączasz do jednej z trzech partii, które ją tworzą.

Jeśli konfederacja będzie zagarnięta przez socjalistów czy katolickich fundamentalistów, a wolnościowcy nie będą mieli w niej znaczącego głosu to ich obecność w niej straci sens.

#konfederacja #tfunakorwina #polityka
  • 6
@h3lloya: Dobro polski jest najważniejsze (jeśli chodzi rzecz jasna o politykę w tym kraju), osobiście wolę ryzykować w Konfederację która jest zbudowana na dobrych fundamentach (co z tego wyjdzie to zobaczymy), niż się ponownie bawić w protokół 4.76%, obecnie nie znam lepszej alternatywy, także ten.

Warto walczyć o idee, ale są rzeczy ważniejsze, jak choćby dobry byt przyszłych pokoleń, zagłosuję na największego socjalistę jeśli będą rzeczywiste przesłanki o tym że jego
@h3lloya: Aha, czyli dla ciebie ważniejsza jest wolność gospodarcza niż faktyczny dobrobyt ludzi i dobro polski? Jednym słowem #!$%@? z polską i obywatelami, ważne aby było jak ja chcę? No cóż, jakby ci to powiedzieć... Bardzo egoistyczne podejście.
@tyrytyty: Może tak, może nie, ja się jasno wyraziłem, ale podkreślę fragment którego zdajesz się nie rozumieć:

zagłosuję na największego socjalistę jeśli będą RZECZYWISTE PRZESŁANKI(!!!) o tym że jego wizja polski będzie dobra