Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@CudMalina: mam dziecko 1,5 roku i nie wyobrażam sobie żeby dalej była karmiona piersią. według mnie dziwnie to już wygląda. A dziecko jak będzie przyzwyczajone to i do 4 roku będzie chciało i nie powiesz mi że będzie to normalne
  • Odpowiedz
@pawel_a23: A ja karmiłam 2 lata i była to dla mnie całkowicie normalna sytuacja. Nie uważam żeby to dziwnie wyglądało - co to w sumie znaczy? W sumie jak na każde karmienie piersią ludzie reagują tak, że każą się chować i zakrywać to może faktycznie nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiego widoku i wygląda to dziwnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@CudMalina: 4 letnie dziecko wyjmujace matce piers będzie według Ciebie normalne? chyba mamy inne spojrzenie na świat. Według mnie to już duże dziecko, a nie niemowlak który potrzebuje witamin z mleka.
  • Odpowiedz
@jakcyk: dla mnie ssanie piersi w takim wieku to już przesada, dzieciak ma gryźć twarde pokarmy, pić z kubka lub przez słomkę. Ćwiczyć język, a nie cycuś, cycuś a potem kłopoty. Matka też uwiązana, tragedia.
  • Odpowiedz
@jakcyk: ale kobiety są wypraszane do toalet. Po to się to robi, żeby nie musiały chować się po kątach tylko dlatego, że komuś przeszkadza odsłonięty kawałek piersi.
  • Odpowiedz
i matka do roboty nie pójdzie bo cyca trzeba dać na zawołanie kilkuletniemu gówniakowi. Jprd


@salvador5000: To tak nie wygląda. W wieku 2 lat dziecko przecież już normalnie je. Jak nie ma mamy to je normalnie, a jak pojawia się mama to wtedy chce mleka, chce się przytulić, poczuć ciepło mamy. Nawet dzieci młodsze, które idą do żłobka dalej są karmione piersią, ale w czasie żłobka jedzą co innego.

No
  • Odpowiedz
@jakcyk: W kwestii długiego karmienia piersią przeczytałem kiedyś bardzo interesujący komentarz chyba prof. Starowicza. Większość z nas gdy widzi matkę karmiącą kilkulatka myśli 'taki duży koń a dalej przyczepiony do maminej piersi'. Nikt natomiast nie pomyśli, że to taka kobieta jest najzwyczajniejszą w świecie pedofilką, która czerpie z karmienia erotyczną satysfakcję (vide orgazm sutkowy).
  • Odpowiedz
: dla mnie ssanie piersi w takim wieku to już przesada, dzieciak ma gryźć twarde pokarmy, pić z kubka lub przez słomkę. Ćwiczyć język, a nie cycuś, cycuś a potem kłopoty. Matka też uwiązana, tragedia


@czokoboko: Ale taki dzieciak już je stałe pokarmy, pije z kubka itd. Przecież nie żywi się tylko mlekiem. Matka tez nie jest uwiązana bo jak mamy nie ma to dziecko je coś innego. Karmienie piersią
  • Odpowiedz
Nikt natomiast nie pomyśli, że to taka kobieta jest najzwyczajniejszą w świecie pedofilką, która czerpie z karmienia erotyczną satysfakcję (vide orgazm sutkowy).


@pawelososo: co za bzdury (_ )

Nie wiem czy się łapie na długie karmienie bo to tylko dwa lata, ale karmienie NIGDY nie kojarzyło mi się seksualnie. NIGDY nie odczułam przyjemności seksualnej w trakcie karmienia. Raczej karmienie przyniosło mi ból, zapalenia piersi, zatkane
  • Odpowiedz
@jakcyk: i bardzo #!$%@? dobrze. Wszyscy narzekają jak to kraj pędzi ku przepaści bo "niski przyrost demograficzny" a znieść karmienia cycą nie potrafią. Co prawda matka to maciora i budzi estetyczny niesmak, ale sam fakt że promuje się zachowania które są naturalne w wychowaniu dzieci jest jak najbardziej ok. Deal with it.
  • Odpowiedz
@CudMalina: Jasne, tobie nigdy się coś takiego nie przytrafiło, więc zawoalowane czyny pedofilskie ze strony płci żeńskiej nie istnieją. Kto to w ogóle jest prof. Starowicz? Bzdury stary dziad gada dla atencji, tyle w temacie.
  • Odpowiedz