Wpis z mikrobloga

i matka do roboty nie pójdzie bo cyca trzeba dać na zawołanie kilkuletniemu gówniakowi. Jprd


@salvador5000: To tak nie wygląda. W wieku 2 lat dziecko przecież już normalnie je. Jak nie ma mamy to je normalnie, a jak pojawia się mama to wtedy chce mleka, chce się przytulić, poczuć ciepło mamy. Nawet dzieci młodsze, które idą do żłobka dalej są karmione piersią, ale w czasie żłobka jedzą co innego.

No i
@jakcyk: W kwestii długiego karmienia piersią przeczytałem kiedyś bardzo interesujący komentarz chyba prof. Starowicza. Większość z nas gdy widzi matkę karmiącą kilkulatka myśli 'taki duży koń a dalej przyczepiony do maminej piersi'. Nikt natomiast nie pomyśli, że to taka kobieta jest najzwyczajniejszą w świecie pedofilką, która czerpie z karmienia erotyczną satysfakcję (vide orgazm sutkowy).
: dla mnie ssanie piersi w takim wieku to już przesada, dzieciak ma gryźć twarde pokarmy, pić z kubka lub przez słomkę. Ćwiczyć język, a nie cycuś, cycuś a potem kłopoty. Matka też uwiązana, tragedia


@czokoboko: Ale taki dzieciak już je stałe pokarmy, pije z kubka itd. Przecież nie żywi się tylko mlekiem. Matka tez nie jest uwiązana bo jak mamy nie ma to dziecko je coś innego. Karmienie piersią nie
Nikt natomiast nie pomyśli, że to taka kobieta jest najzwyczajniejszą w świecie pedofilką, która czerpie z karmienia erotyczną satysfakcję (vide orgazm sutkowy).


@pawelososo: co za bzdury (_ )

Nie wiem czy się łapie na długie karmienie bo to tylko dwa lata, ale karmienie NIGDY nie kojarzyło mi się seksualnie. NIGDY nie odczułam przyjemności seksualnej w trakcie karmienia. Raczej karmienie przyniosło mi ból, zapalenia piersi, zatkane kanaliki