Wpis z mikrobloga

#aurora #sny wybaczcie za #!$%@? styl pisania, ale skopiowałem tutaj szybką relację z facebooką, żeby nie zapomnieć przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam @Imperator_Wladek, bo w sumie chciałem Ci to tylko na priv wysłać, ale nie było roochania, więc mogę publicznie.

Omg ale miałem sen xD
śniło mi się, że Aurora będzie grała w moim mieście, a wcześniej do mnie zadzwoniła, że wygrałem jakiś konkurs na cover i że miałbym z nią śpiewać xD tylko że mój cover był bez śpiewu I mean, że coverowałem jakoś pisząc na kartce idk xD więc do niej oddzwoniłem, że przecież nie umiem śpiewać i powiedziała mi, żebym przyjechał do niej o tym pogadać xD byłem w sumie w trakcie snu 2 razy, uczyła mnie śpiewać i w ogóle, nawet się na mnie obraziła, że nie znam tekstów na pamięć i się tłumaczyłem, że mam słabą pamięć do takich rzeczy xD Przeze mnie za każdym razem spóźniała się gdzieś, bo spotykaliśmy się w tajemnicy. Tylko jej siostra mnie widziała i krzyczała na Aurorkę.

Koniec końców okazała się wholesome osobą także w sennym realu, a jej starsza siostra suką xDD
  • 2
  • Odpowiedz
@Heibonna: Mieć taki sen to jak znaleźć taki patyk co jak wygrać z rakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ale nie było roochania

i bardzo dobrze, za takie coś to sam bym napisał pozew do sądu za napastowanie Aurory ( ͡° ͜ʖ ͡°)


jej starsza siostra suką

Nie ładnie tak wyzywać siostrę Aurory ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz