Wpis z mikrobloga

Na ile się oceniacie z wyglądu i jak to wychodzi w ilości par na #tinder ?

Ja bym dał sobie solidne 4/10 w polotach do 5/10 i średnio mam nową parę na 2-3 dni.
Miasto 30km od wawy więc łapie mi warszawianki głónie
  • 21
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: jakieś 6-7/10 jak jeszcze miałem rok temu tindera to w nieco ponad 6 tygodni około 450 par jakoś, po 3 miesiącach było koło 800, miasta Wrocław i jedno powiatowe 40k mieszkańców 100km od Wrocławia
  • Odpowiedz
@KMDZ: pytał według siebie więc napisałem, według wielu dziewczyn spokojnie było te 8-9/10 xd

No i duża rolę grał tutaj mój zasięg, bo operowałem na jakieś łącznie dobre 150km
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu:
-7/10
-suchoklates (wiadomo, zdjęć bez koszulki nie było, ale widać było posturę xD)
-ładne zdjęcia (poprosiłem kolegę fotografa), a że zdjęcia zwykle kłamią to w porywach do 8/10
-Warszawa, zasięg do 20km.

Po 2 dniach 99+ polubień. Par nie wiem ile, bo jak mnie sparowało z 4-5 loszkami to przestawałem przewijać, bo mam za mało czasu, aby się ustawiać z większą ilością niż 1-2 w tygodniu. Ale generalnie jak coś
  • Odpowiedz
@SOIOWER: A ten wzrost to jaki? Ciekaw jestem czy kiedyś osiągnę takie wyniki

A średnio realny jaki był odzew, chęć spotkań z całej tej liczby i ilość udanych?

Czasem mam wrażenie, ze one po prostu są dzikie albo większość atencji szuka
  • Odpowiedz
@KMDZ: mam 181cm, ważę stale od 3 lat około 95kg, odzew był ogromny, miałem masę czasu wolnego więc pisałem na raz nierzadko z 40 loszkami :D pełno dziewczyn chciało się spotykać, swego czasu zacząłem prowadzić grafik miesięczny i miałem ustawione 21 dziewczyn w kolejce po 3/4 dziewczyny na tydzień xd wiem że to #!$%@? ale tinder to algorytm i tak samo ja traktowałem tamte dziewczyny, jak była ładniejsza, ciekawa z rozmowy
  • Odpowiedz
@SOIOWER: Po tej rozmazanej twarzy widać, że dość 'kształtną', podłużną, zarysowaną twarz. To mocno wyróżnia, laski takie lubią

Wrocław here( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SOIOWER: Ta, pewnością siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla loszek sama pewność siebie nie wystarczy( ͡º ͜ʖ͡º)
Mimo że trochę ulany to jednak widać posturę i efekty siłowni. U mnie lipa bo 174 here, mniej od od tego mitycznego wzrostu Hitlera xd
  • Odpowiedz
@KMDZ: powiem Ci tak, sama pewność siebie to pojęcie względnez tu chodzi o bycie pewnym siebie umysłowo, bycie świadomym swojego wygladu, eksponowanie swoich plusów a maskowanie minusów, u mnie od kiedy pamiętam czesto słyszałem i nadal słyszę ze przez na turlanie szerokie barki wzbudzma zaufanie oraz mimowolnie podporządkowuje sobie ludzi, grupę ludzi czy to w kręgu znajomych czy w pracy, mam przywódczy charakter i tak też spotkanie z tinderowa dziewczyna wyglądało
  • Odpowiedz
@KMDZ: predyspozycje bardzo duże, jeszcze przed całym ćwiczeniem na siłowni byłem mega wyrzeźbiony i umięśniony, gdzie rówieśnicy w 3 gimnazjum wyglądali jak wieszaki ja już wtedy z samych wuefów miałem mega atletyczna sylwetkę, później w 1 techbazie wkręciłem się na siłowni i po jakoś półtora roku ćwiczeń bez żadnych diet wbiłem z 75kg na 88kg jakoś, przerwa rok i później znowu za namową kumpla wróciłem ćwiczyć, wytrzymałem rok i waga pokazała
  • Odpowiedz
@KMDZ: dodam jeszcze, że genetyka to suka, mam koege z techbazy z którym mam kontakt do dzisiaj i on ćwiczy praktycznie od początku naszych zmagań czyli dzisiaj będzie to już jakieś 5 lat ćwiczeń, a nawet teraz gdzie ja nie chodzę na siłownię od dwóch lat regularnie jak staliśmy koło siebie jakoś miesiąc temu to wyglądał przy mnie po prostu jak jakiś dzieciak, ale jednak widać że gość ćwiczy i jest
  • Odpowiedz