Wpis z mikrobloga

Wróciłem do domu teraz z miasta i jeśli to co pisze Kulesza i Sośnierz to prawda, to JKM z Berkowiczem powinni zakończyć swoją działalność polityczną, bo na takie postacie nie powinno być miejsca wśród własnej grupy politycznej. Powinno się na takie coś pluć, by już nie powiedzieć gorzej. Jeśli było prawie pewne, że ludzie od Brauna poprą Dziambora, to przez debilizm czysty debilizm i zawiść pozbawiono Artura startu. Wiadomość o poparciu Braunowców to raz. Jeśli o tym wiedziano i jakaś prawie cała część decyzyjnych z partii zagłosowała przeciwko własnemu człowiekowi, czy to w obawie krula przed utratą pozycji czy w strachu przed gniewem Janusza, to tak czy inaczej powinni z polityki za przeproszeniem #!$%@?ć. Jeśli masz szanse na zwycięstwo i w takiej sprawie dajesz dupy (w małej skali), to jak chcesz zarządzać całym państwem. Korwe nie lubi dupokracji bo ma minusy (a ma), on się nie nadaje do rządzenia, bo jest ograniczony do jednego punktu widzenia (swojego) i nie rozumie co się dzieje i dlatego zawsze na końcu jest zdziwiony dlaczego nie wyszło. Autentyk, jeśli powstałby rozłam u wolnościowców w Konfie to jestem z tą częścią bez korwe, bo on się nie nadaje do polityki, co najwyżej na publicystę. Być może musiano poświęcić kilka partii i projektów politycznych by to zrozumieć, ale Janusz zakiwał się o jeden raz za dużo.

A no i pozostaje teraz głosować i wspierać Bosaka, bo nic innego praktycznie nie zostało.
#konfederacja
  • 5
Być może musiano poświęcić kilka partii i projektów politycznych by to zrozumieć


@Hitmanq: nie, po prostu poprzednie odłamy nie miały nikogo rozpoznawalnego i umierały śmiercią naturalną bo JKM zbierał całą atencję.

Teraz taki hipotetyczny rozłam ma 3 posłów z czego Dziambor robi już własną markę.