Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:00, Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny: Piotra, Małgorzaty. Słońce podniesie się dziś o 07:56. Będzie oświecało nas 8 godzin, w zenicie znajdzie się o 11:56 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:56. Ciemna noc zapadnie o 17:23, ale gwiazd można wypatrywać od 16:38.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 24
  • Odpowiedz
Kurka, chciałem wstawić ikonkę tortu i ucięło cały komentarz. Sic! Drugi raz takiego długiego nie zamierzam pisać ( ͟ʖ). Ehhh cały wypok...

Tak czy inaczej, jak zawsze udanego łykendu. Trzymajcie się. U nas dzisiaj szykuje się bardzo zabiegany, ale ciekawy dzień. :)
  • Odpowiedz
@Dziesion: @Tanczacy_paralityk: @unizony_czlonek: @Misza97: @bolorollo: @moodyhoi: @wynalazek_one: @micke @buczubuczu @Pjotsze @wyinwidualizowany @Sikorka2017 @MalaGlupiaMiejscowosc01

Dobry dzień! Ja po kolędzie, pan w kiecce pokropił dom i podobno teraz będzie dobrze bo bez tego się nie da :D Ogólnie nic do tego nie mam ale cała otoczka i ta nerwówka bo ktoś przychodzi na 5 minut mnie po prostu rozkłada na łopatki. Wszedł tylko do jednego pokoju, a
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Wejszlo ale to nie ktoś tylko Ksiundz! Nie zapominaj że na wsi dla wielu ludzi to jest większy autorytet jak cały urząd gminy, premier, prezydent i pogodynka razem wzięci. Dobra już nie jojcze i wracam do roboty
  • Odpowiedz