Wpis z mikrobloga

#!$%@? ludzie którzy robią te #!$%@? płyty indukcyjne to powinni zawisnąć.
Gotuję sobie gulasz w szybkowarze, ustawiony na 1, ale nagle randomowo kuchenka przez tę minimalną parę co sobie purta z garnka postanowiła się odpalić na tryb POWER, który wali jak #!$%@?. Na szczęście szybko wstałem, zdjąłem szybkowar z ognia, szybkowar mi jebnął w rękach, wszystko mnie poparzyło i boli jak cholera.
No ale przynajmniej mamy fajne płaskie przyciski na płycie które #!$%@? nie działają jak masz mokre palce, działają same z siebie bo para leci.
Domagam się linczu.
#gorzkiezale #gotowanie #boldupy
  • 6
@R__R: Wynajmuję, więc to nie mój wybór, mam też zmywarkę bosha dla Ikei i tragedia że hej, raz puściła wodę, ze 3 razy sama myślała, że jest zalana ale osuszenie jej pomogło. Ogólnie, szajs.
Jedyne z Ikei co mi się podoba to materace, bo kupiłem na promocji i takiego fancy materaca za 1,5k to bym nigdzie nie dostał.

Szlag mnie trafia od tych płyt, w końcu się przyzwyczaiłem bo dają fajne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uhu8: kupowalem indukcję 14 lat temu. Z przeglądu internetu wynikało by zawęzic sprawdzanie do ~3 marek. Potem sprawdziem kto w którym modelu nie leci w bolo z mocą (wówczas było sporo urządzeń np "calkowita moc 5kW, w tym dwa palniki 2.4kW i dwa 1.5kW"). Jestem zadowolony z ówczesnego wyboru - teka. I też mi się takie zjawisko nie zdarzało.