Wpis z mikrobloga

<Bądź mną
<Wyjedź z twojego #!$%@? do "dużego miasta"
<Wynajmuj pokój w centrum z 4 innymi osobami xddd
<2 z nich to dziewczyny których nie ma 90% czasu
< Pozostałe 2 to chłopacy których w ciągu tygodnia widziałeś może ze 2 razy
< Jednego nie widzisz ale słyszysz bo jego basy wybijają ci listwy z podłogi
< Do (nazwijmy go Ukasz) przychodzą znajomi
< Pół nocy śmieją się, gadają o tematach w których #!$%@?ł byś ich niczym murzyn azjatke
<Spędzaj dnie gapiąc się w sufit i oglądając memy bo chodzenie po galeriach znudziło się trzeciego dnia
< Do Ukasza znowu przychodzą ci sami znajomi
< Złap go przypadkiem w kuchni
<"Ukasz, czy byłaby szansa jakoś się, no dołączyć?"
< " Nie no wiesz Anon, to znajomi ze studiów, nie będziecie mieć o czym rozmawiać "
<Półszeptem "okej" i taktyczny odwrót do pokoju
< Znowu leżysz i gapisz się w sufit słuchając jak wyglądają normalne reakcje międzyludzkie marząc że będziesz mógł się kiedyś do kogoś odezwać
#przegryw #samotnosc #stulejacontent
#cebulapoznajeswiay
  • 11
  • Odpowiedz
@doee: strzelam że może nie chciał żebym się nie upił, bo ostatnio zacząłem samemu pić i słuchać Rave'u, tyle że nic nie jadłem (oprócz banana) i z 2-3h spędziłem całując muszle. To może nie chciał powtórki z tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CebulaNaDopingu: Jak to czego słucha też w jakimś stopniu do ciebie trafia zawsze możesz tematycznie uderzyć w temat, ale też nie żeby pajacowac coś na siłę xD Wiadomo że niektórzy mają swoje ekipy i tematy, czasami trzeba trochę czasu żeby przełamać lody, nie zrażaj się, może to nie ludzie dla ciebie :p Miałem sytuację że razem w domu robiliśmy biby, ale też że w ogóle nie miałem ochoty się integrować, nic
  • Odpowiedz
@CebulaNaDopingu: następnym razem jak złapiesz Ukasza w kuchnii to zagadaj co tam, widziales już nowy sezon Better Call Saul (czy co tam teraz idzie i słyszałeś, podejrzewasz, że ogląda), co porabiasz, jakieś plany na weekend itp.

Nikt nie lubi ludzi, którzy pytają "ej chopacy mogem sie z wami pobawić?" bo to zalatuje przegrywem na kilometr, a ludzie od przegrywów stronią :/
  • Odpowiedz