Wpis z mikrobloga

Ja nie hejtuję polek za związywanie się z mężczyznami o ciemniejszej karnacji - ich wybór, ale jest coś w tym, że one lubią się oddawać czarnym i arabom. Poza ogólnym wykopowym(?) stereotypem, znam 3 przykłady takich związków z najbliższej rodziny. Do tego moja prababcia opowiadała kiedyś historię jak kiedyś jechała do większego miasta i spotkała dwóch murzynów i zachwalała ich urodę w niebiosa, a jak czasami rodzinnie oglądaliśmy telewizję do kawy to też mówiła jacy to oni nie są piękni jak na tv był w kadrze jakiś czarny. Moja babcia powiedziała mi też, że nie ma nic przeciwko, jakbym sam związał się z murzynką i miał z nią dzieci. Polki chyba genetycznie, mają zakodowane w DNA taką ciągnotę do murzynów/arabów. Co myślicie? Czy już wykop sprał mi mózg xD?
#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 9
@Davidozz: Kazik śpiewał, "tu polska nie afryka", więc egzotyka od zawsze wzbudza zachwyt. Ja porównuje już to "oddawanie się dobrowolne bez konsekwencji" murzynowi, habibim czy latynosowi z hiszpanii do hobby/fetyszu/fantazji o podobnym podłożu, jak to, które posiada normalny człowiek do podróżowania w miejsca egzotyczne. Zasada jest tylko taka, że za podróż płacisz i nie razisz sobie kręgosłupa moralnego, a tak poza tym to wszystko to samo ( ͡° ͜ʖ
@Davidozz: Widocznie to geny, ale nie Polek, tylko Twojej rodziny konkretnie. Ja znam tylko jedną dziewczynę, która jest z chłopakiem ciemnoskórym (już po ślubie), ale on urodził się w Polsce, tu się wychował.