Wpis z mikrobloga

Mam lęk wysokości, który objawia się tylko w obiektach stworzonych przez człowieka. Balkon (od 5 piętra w górę), kolejka górska, przeszklona winda. Na szczycie góry nie mam tego problemu, ekspozycja jest ok. Natomiast balkon? Mieszkam właśnie na 5 piętrze i ostatnio zamiatałem/myłem balkon przyklejony do podłogi, trzymając się futryny 1 ręką.
Poleciałbym gdzieś w tym roku na wakacje, ale obawiam się, że dostanę ataku paniki w samolocie, zawału lub pobiję załogę. Sama myśl o zamknięciu w puszce na 10 000 metrach mrozi mi dosłownie krew w żyłach.
Chyba tylko został mi samochód ;/
#psychologia #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
@prohackuser: Nie bój, mam to samo, choć nie tak mocno. Balkon o prawda nie robi problemów ale to pewnie przez to że całe życie mieszkałem gdzieś wysoko z balkonem, czy tu czy tam.

Ale ... jak po Orlej Perci z przyjemnością chodzę, mimo przepaści i lekkiego pietra związanego z szacunkiem do ekspozycji i pamięci o rozwadze przy takich przepaściach tak w budynkach to czasami dostaję fioła. Np. Bazylika konkatedralna Najświętszej
xaliemorph - @prohackuser: Nie bój, mam to samo, choć nie tak mocno. Balkon o prawda ...

źródło: comment_RRgsB8RCd4RdxMkn5DkE3Wsdc2wmC6RQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz