Wpis z mikrobloga

@soadfan: grałem ostatnio z ziomkiem ale nie wiem czy to my zidocielismy czy ta gra sie tak fatalnie zestarzala ale odbilismy sie mega szybko od drewnosterowania. co dziwne do army 2 potrafilismy wrocic po 10 latach przerwy i zadnego problemu
  • Odpowiedz
@soadfan: uuu no ładnie, grało się na multi :D
Pamiętam jak z kumplem zajawkowo szukaliśmy kolejnych bugów na pustych serwerach xD
Pamiętam też 2 polskie klany którymi mega się jarałem, ale miałem chyba z 12 lat i nie było opcji żeby do nich dołączyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nazywały się chyba RED oraz GSR jakby kogoś interesowało :P
  • Odpowiedz
@soadfan: smutne bo nie ma kontynuacji, tyle godzin na multi granych, wszystkie mapy na pamięć, od restauracji na początku aż po klub nocny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soadfan: miliardy razy przeszedłem swata 3 dlatego naturalnie gralem w 4. Nie spodziewalem sie, że tyle ludzi ją wspomina tak. Mapy (przynajmniej w singlu) były kompletnie tragicznie zaprojektowane w porównaniu do tych z trójki.
  • Odpowiedz
@soadfan: dla mnie jedna z wiecznych gierek, ogromny sentyment.
Mimo, że znam na pamięć, przeszedłem na każdym lvl trudności- nadal miałbym frajdę i nadal spuszczałbym się nad dobraniem całego ekwipunku ekipie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze miałem mokre sny o kontynuacji- nowe miejscowki, nowe smaczki (m.in. walka wręcz, drużyny liczniejsze niż 5tka, wjazd w drzwi z buta, nawet takie detale jak glebowanie zatrzymanych... mógłbym tutaj następną godzinę wymieniać,
  • Odpowiedz