Wpis z mikrobloga

Hihi miraski ale się ciesze. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski. Przygotowałam kolację i jak niebieski wrócił z pracy uroczyście oświadczyłam mu, że niedługo będzie nas troje. Był bardzo zaskoczony, ale koniec końców powiedział, że się cieszy. Jak poszłam spać on jeszcze siedział przy kompie do późna. Gdy rano wstałam i usiadłam do porannego mirkowania zauważyłam, że wyczyścił historię przeglądania. Wiedziałam, że coś kombinuje, bo nigdy nie siedzi przy komputerze po nocach. Na szczęście google szybko rozwiało całą tajemnicę. Nie wiedzieć czemu, reklamy google zamiast wiertarek, części komputerowych czy innych gadżetów zaczeły pokazywać loty do tajlandii, indonezji czy na kubę. Zdaje się, że czeka mnie niedługo kolejna miła niespodzianka. Zawsze moim marzeniem było zobaczyć azję albo amerykę łacińską. Cieszę się, że pomyślał o tym by je spełnić zanim pojawi się na świecie maleństwo. Kocham go niesamowicie.

#chwalesie #zwiazki #wygryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 30
  • Odpowiedz
@Vastusia: Jak się czujesz sprowadzając na ten podły świat kolejnego nieszczęśnika, który będzie cierpiał, płakał, odczuwał ból, a pewnego dnia umrze, być może w potwornych męczarniach?
  • Odpowiedz