Wpis z mikrobloga

Cześć kolejowe świry! Dziś w końcu Częstochowa () Ale ja już na powrocie.

Tag do obserwowania #atencyjnymaszynista
Rzuć plusem brachu! ( )

Dziś jako ciekawostka widoczne na zdjęciu semafory wjazdowe z kierunku przeciwnego, które dla nas są granicą i miejscem, do którego w przypadku wyjazdu na szlak na Sygnał Zastępczy (SZ) powinniśmy jechać z prędkością ograniczoną do 40km/h aż nie wyjdziemy całą długością składu za tą właśnie granicęn(jedna z opcji. Jeśli chcesz znać resztę polecam Ir-1 oraz Ie-1).

A dzis\/
83104 08:45 Poznań Gł. - Częstochowa Stradom 12:10
38109 13:10 Częstochowa Stradom - Poznań Gł. 16:17

#100twarzykolejarzy #pkp #intercity #kolej #pociagi #poznan #czestochowa #ciekawostki
P.....y - Cześć kolejowe świry! Dziś w końcu Częstochowa (。◕‿‿◕。) Ale ja już na powro...

źródło: comment_X95HeuaNJXogfOlwDszBJfKwmgoRWrrh.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@xan-kreigor nie. Czasem jest to bardzo duża odległośc ze względu na okręgi zwrotnicowe zlokalizowane za semaforem wyjazdowym, tory szlakowe innych linii łączące się w stacji, grupa towarowa itp. W tym przypadku było to około 150m... wszystko zależy od układu stacji.
Wołam @Losowylogin1234 - moze Ty dasz znać jak to u Ciebie wygląda
  • Odpowiedz
@xan-kreigor: @Pociongowy:

Chyba nie ma jakiejś zasady co do tego. U mnie cześć jest blisko siebie, część dość daleko, może i nawet 500 m. albo i lepiej. Bo wyjazdowy jest w stacji w peronie, a wjazdowy daleko przed stacją.

Nie mam rts pod ręką, żeby dokładnie sprawdzić.
  • Odpowiedz