Wpis z mikrobloga

@Lipathor

Czyli uważasz że na nazywanie każdego geja ruchajacym co popadnie roznosicielem AIDS, a murzynów- debilami za tolerancyjne?

Ja widzę że wyborcy Korwina robią bekę z dziesiątek nowych płci, mężczyzn w kobiecych sportach itd. a nawet jeśli nie- na wykopie najbardziej i tak jeździ się po Polakach i katolikach xd to też oburza?

Co zostało wielokrotnie zaorane? IQ by countries czy wyniki testów na studia w USA z podziałem na rasy?
  • Odpowiedz
czyli wszystkie mapy IQ by countries są fałszywe podobnie jak wyniki testów na uczelnię?


@KakaowyTaboret: pewnie nie, ale wyciąganie z nich wniosków w postaci 'biali są inteligentniejsi od czarnych' jest w najlepszym razie ryzykowne.
  • Odpowiedz
@Lipathor hahaha bekazkatoli, hahaha papieża obrażają olaboga, hahahha Polacy.
Shrek? Ratuuuunkuuuuu faszyzm XD i 5ak się spokojnie żyje na wykopie wśród lewaków ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Lipathor

A z tych samych grup społecznych? Żółci mają jeszcze wyższe IQ i to nie znaczy że są gorsi.

A Ty masz jakieś dwojmyslenie- bez większych podstaw nazwę każdego konserwatystę debilem, ale murzynów już nie można. podwójne standardy .
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: wszystkich zusammen nie, chodziło mi o nazywanie tak wielu konserw na wykopie, faktycznie może sprawiać wrażenie, że wszystkich, ale jest kilka chwalebnych wyjątków, z Tobą włącznie. I nie robię tego dlatego, że mają takie lub inne poglądy, tylko za to, co wypisują, ew. co wykopują/zakopują.
  • Odpowiedz
ale jest też sporo dzbanów lewaków na vikop ru których nie przekona nawet lista artykułów naukowych.


@KakaowyTaboret: dzbanów, którym nie przetłumaczysz jest pełno, po prawej i lewej

A- ja jestem swiatopogladowym i gospodarczym lewakiem należącym do LGBT xD


@KakaowyTaboret: to może dlatego xDD
  • Odpowiedz