Wpis z mikrobloga

@Dangerziom: no ja nie wiem czy nie ma. Na goldzie niby nie lepiej ale tak się nie wqurwiałąm przy sojusznikach, teraz potrafie walić pytajnikiem przez 5 min rozgrywki, bo ludzie podejmują naprwade gówniane decyzje albo nawet nie wardują a jak już wardują to #!$%@? i nic nie widać.
ja teraz po prostu gram "solo bota" a typa na supie traktuje jakby był al
na goldzie wychodziły zagrywki wspólne
@SarahC: przecież to jest zwykły stomp a jako, ze są silverami to się pchają jeszcze bardziej w intowanie. Takie rzeczy są wszędzie nie tylko na gowno elo. Już nie wspomnę o ignite na cait i 120cs
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SarahC: jako były main support stwierdzam że często (nie zawsze) adc zachowują się jak ubezwłasnowolnieni I jak nie pomyślisz za nich to będą farmic cały mecz. Zgadzam się że teammejci podejmują beznadziejne decyzję, ale tak samo jest w goldzie i platynie.
@silv123: co ja ci poradze że lataliśmy za kilami i nikt nie stał na linii bo nie było jak. najpierw zejście na drejka koleojne drejki 2 heraldy i nie pamiętam ale jeszcze baron chyba wleciał
a przecież jeszcze roamowałam z bota

a ty byś chciał farme xurwaD nie wiem kiedy
najwięcej killi padło w jungli-okolice bo nie umieją po mapie biegać
@Dangerziom: ale w goldzie ci nei wleci pod tower na 3 lvl i nie padnie z uśmiechem na ryju "on chciał dobić leone ze stunem na q co 3 sec" no takich akcji tam nie ma nie przesadzajmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SarahC: zgadzam się rzadziej się zdarza , ale właśnie od drugiej strony, mainując Leone miałem nie raz sytuację jak wbiali we 3 na mnie w platynie pod turret na 6 lvlach bez spelli blisko siebie. Resztę możesz sobie dopowiedzieć, robili beznadziejne wymiany 1 za 2, itp. Co parę meczy ktoś dostawał autofill na nie swoją pozycję i był int.
@SarahC Ciekawe czy odpowiedź była by taka sama jakby cie ten Graves z Talonem robili. Wycarrowana gierka przez reszte drużyny, ale trzeba napisać jak matchmaking jest ujowy