Wpis z mikrobloga

W jaki sposób strony typu aternos.org zarabiają, skoro teoretycznie wszystko jest tam DARMOWE?
W skrócie jest to niby stronka po której można założyć sobie swój darmowy serwer (bo hamachi coś sie #!$%@? i kolega wchodzi na serwer i ciągle spada świat mu sie nie ładuje ani nic) na ich hostingu i mieć wszystko czynne 24/7 za darmo.
To jakiś fake czy coś? Nie korzystałem nigdy z takich opcji, co gorsze widziałem jak jeden mirek polecał coś w stylu własnie aternos.org, dałem mu plusa a on usunął komentarz czy tam op usunął wpis ._.
#minecraft
#gry
#serwery
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dice: to nie stoi 24\7, tylko musisz manualnie włączyć, a wyłącza się sam jak stoi pusty. Generalnie nie jest to serwer na więcej osób, no i odległość rysowania pozostawia jak dla mnie (zbyt) wiele do życzenia.
O bezpieczeństwie nic nie wiem więc się nie wypowiem.
@Jack0wy: klasyczny hamachi lepiej jak nie mam zamiaru wgrywać żadnych modów tylko grać vanille?
no i co z tym błędem, robie wszystko jak małolacik na filmiku wchodze sam na serwer wszystko działa a gdy kolega wchodzi to nic sie nie ładuje nawet świat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dice: z Hamachi niestety też nie pomogę. Używałem laaaata temu i pamiętam że też miałem podobny problem z jakaś gra i rozwiązanie było bajecznie proste ale zabij mnie, nie przypomnę sobie.
Jak wam nie żal po 15zl na mc to spróbujcie Realms