Wpis z mikrobloga

Za pare dni mam 23 urodziny, jak mialem 13 lat to wyobrazalem sobie ze bede mial juz narzeczona, mieszkal sam i bede w miare ogarniety w zyciu

a ja nie mam ani narzeczonej, mieszkam dalej z mama i siedze o 4 w nocy na stronie ze smiesznymi obrazkami

#!$%@?
  • 59
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: No i się zaczyna. Zaraz mnie jasna k***a strzeli z tym pastuchem. Ty sam jesteś pastuch Pietrzykowski. Ogrodził drzewka jak obóz koncentracyjny, w niewoli zamknął, nic dziwnego że mu mirabela nie owocuje.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: ale tego #!$%@? nie da się czytać. Nie mam ochoty nawet wchodzić w dłuższą dyskusje z wykopowymi przegrywanie, bo i tak nie da się do niczego przekonać, ale ile można biadolić i uważać że wszystko jest #!$%@? łącznie z waszą marną egzystencją. Ja tfu na was zjeby życiowe
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Coś nie pykło z marzeniami. Ale 23 lata i jeżeli jesteś na studiach, to IMO nic złego się jeszcze nie dzieje. Gorzej, jak jesteś już pracującym facetem. Wtedy siedzenie u mamusi to trochę dziwne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@worm_nimda:

Gorzej, jak jesteś już pracującym facetem. Wtedy siedzenie u mamusi to trochę dziwne.


Nawet jeśli ktoś pracuje w tym samym mieście?
Wynajmowanie mieszkania tylko dla samego wynajmowania?
*Oczywiście mam tutaj na myśli tylko samo mieszkanie u rodziców, żywienie już na własny koszt.
  • Odpowiedz