Wpis z mikrobloga

@HateAccount: a co ci to przeszkadza i jak wpływa? Ano srak. Oni je popmpują te ego ale z tego mało co wynika dla normalnych facetów. Musze chyba to wyjasnić dłużej bo ciągle #!$%@? tych spermiarzy ale to nieuświadomione typy które i tak nie ruchają i tkwią w bajkach "badz miły dla kobiety". Problemem juz wiekszym są alfy co ruchają wszystko i podwyższają starndarty, 0 odpowiedzialność bo nie ma testów dna i
Oni je popmpują te ego ale z tego mało co wynika dla normalnych facetów.


@pijekubusplay: wynika, skoro laska 2/10 ma od #!$%@? adoratorów to co się dzieje z lepszymi? Z resztą i słabym i lepszym #!$%@? od nadmiaru atencji

typy które i tak nie ruchają


Dlaczego sprowadzasz problem tylko do ruchania, a nie do problemów z tworzeniem normalnej relacji?

tkwią w bajkach "badz miły dla kobiety".


Tu się zgadzam, nie można
@HateAccount: może i pompuje ego ale u mentalnych karyn, u normalnej, ogarniętej kobiety wzbudza zazenowanie albo śmiech więc co za różnica? Seby i karyny maja swój świat, skoro jesteście tacy ogarnięci to chyba i tak Wam bez różnicy i nie chcecie tam zaglądać? Co komu po karynie z wybujalym ego? Zgaduje, ze i tak byś z taką nie chciał być czy nawet tworzyć relacji na stopie kolezenskiej. Zluzujcie majty a będzie
@xEnzo Niby z tym przekopywaniem masz rację, bo sam usłyszałem od kilku Tinderowek jakie wiadomości dostają i że to jedna z niewielu rozmów na poziomie, ale w sumie po normalnej rozmowie potrafią zghostować więc chyba normalnych tam jednak nie ma xD
Nigdy nie spermiłem na Tinderze do żadnej laski i w sumie wiele to nie pomogło ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xEnzo: Spermienie zawyża ego każdym kobietom mimowolnie, nawet jeśli je to żenuje czy rozśmiesza. Sam fakt, że sobie uświadamiają jaką moc ma ich #!$%@? i jaki jest na nie popyt tylko z racji ich płci - psuje im w głowach
@Thachi: mi niektóre laski też "spermia" i faktem, odrobinę to schlebia bo wtedy masz przekonanie, że masz powodzenie, tylko laski robią to zazwyczaj w bardziej subtelny sposób a to co #!$%@? faceci to po prostu zenua
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xEnzo: jak kobieta za dużo daje zaangażowania facetowi to czasami nawet inne kobiety ja #!$%@?ą, że powinna bardziej poksiezniczkowac dla dobra kobiet, żeby nie przyzwyczajać facetów ze może być inaczej - kobiety są solidarne
@Thachi: jeju z jakimi ty kobietami się zadajesz? chyba z tej grupki z uszami pieska w filtrze bo to już jest #!$%@?
faceci też są solidarni więc to jest jeden #!$%@? - nawet na tinderze laska każda płaci za siebie lub stawialiśmy na zmianę bo taki mieliśmy deal, jak umawiacie się z gówniarami no to nie oczekujcie zbyt wiele ale nie rysujcie potem zakrzywionego obrazu kobiet choć jakie umawianie, halo, to