Wpis z mikrobloga

Kasa odłożona, więc poszukiwanie divki to powinna być przyjemność. A jest stres i kłopot ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po ostatnich fatalnych doświadczeniach z divami, każde ogłoszenie mi nie pasuje w 3 city ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czuję podświadomie jakieś wystawki, fochy div itd. Wyższy budżet po opiniach na garso niczego nie gwarantuje. 500 zł za 2 godziny, bo taką dostałem ofertę z #eamore bardzo szkoda. 3 dniówki wypieprzyć na niepewne ru-chanie.

Na sapera łazić to wielka niewiadoma i jednak stres, a jak mam stres to nie stanie mi nawet przy nastce, bo miałem takie przypadki. Aż na takie przypadki w zanadrzu nosiłem sildenafil który się po wielu miesiącach (ponad 12 msc) nieużywany się przeterminował LOL. Zresztą człowiek nie kopulował wiele miesięcy, to z divą sex będzie jak w fabryce.

#divyzwykopem #roksa #datezone #garsoniera
  • 14
  • Odpowiedz
@Dzokatazullo:

diva bez opinii. A jak jest diva której tel wisi w kilku ogłoszeniach, albo diva ma 5 ogloszen = mina.


Nie równa. Każda diva ma przynajmniej 2 ogłoszenia. Znam ładną i w miarę miła prostytutkę która ma aż 8 ogłoszeń. Jej jedyna wada to punktualność.
  • Odpowiedz
@jatylkopytam: oczywiście, że nie zawsze. Istotą wpisu, jest proporcja wtop do pozytytwów. Coś rzędu 70 do 30, 80 do 20. Whatever.

Od tygodnia szukam sobie coś nowego. I każde wbicie w tel. na garso to albo brak recek albo liche recki. Bo znam z dobrym warsztatem, ale nie sa ładne, ani mlode (po 40), ani tym bardziej szczupłe. Niby ogloszen/div sporo a jak konkret potrzeba to jest klopot.
  • Odpowiedz
@Dzokatazullo: Rynek div w trójmieście to porażka zaczynając od samego wyboru, który nie istnieje. Sam Gdańsk miasto prawie 600k mieszkańców, a ilość ogłoszeń jak #!$%@? w jakiejś Bydgoszczy, dla porównania w takim Poznaniu wybór jest 3x większy. Mam ten sam problem co Ty, raz, że nie ma w czym wybierać a dwa jakość usług jest bardzo niska w porównaniu do tego czego doświadczyłem w Poznaniu czy Warszawie. Zdecydowana większość div
  • Odpowiedz
Na sapera łazić to wielka niewiadoma i jednak stres, a jak mam stres to nie stanie mi nawet przy nastce, bo miałem takie przypadki.


@Dzokatazullo: też tak mam xD ja czuję czasem presję, że musi mi stanąć i jak nie stanie to będę się musiał tłumaczyć czemu itp. i wtedy to już kaplica
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Mamy przerąbane tutaj tak jak piszesz, nie tylko GD ale 3city. Na północy morze i nie ma nic. Na wschodzie pustka i niesamowicie lichy divovo Elbląg. Na zachodzie to samo, Lębork to jest kuriozum divove. Południe z Tczewem też.
Logiczne bo 3city to jest metro milion ludzi i wyciąga wszystkie divy z regionu. Mega liche, rozpieszczone przez turystów. Salony masaży w 2 lata przeszły głównie na klientów spoza PL,
  • Odpowiedz
@Soothsayer: szukam ostro głównie poza roksą. Roksa mi sie zlewa w jedna calosc, te laski takie same. Jakieś spółdzielnie o słynnej złej renomie z Jasienia itp tylko sie tam przewijaja. Ukrainek masa (hiv alert we lbie mam?).

Dlatego szukam na eamore, datezone. Na trojmiasto.pl sporo, ale sensowne ogloszenia z wiecej niz jednym zdaniem to nieczesta sprawa. Konkretne sa z reguly laski po 40...

Mam troche dobrych kontaktow ale nie sa
  • Odpowiedz