Wpis z mikrobloga

@S_____

Dorośli zarażają dzieci próchnicą, oblizując smoczki, liżąc łyżeczki a nawet niektórzy przeżuwają dzieciom jedzenie, później wypluwają to na łyżkę i podają dzieciom do zjedzenia. 98% Polskich dzieci ma próchnicę. Gdy poszedłem z moim 6-letnim bombelkem do dentystki, to powiedziała, że już bardzo dawno nie widziała 6-letniego dziecka bez próchnicy. Bardzo mi się miło zrobiło, że 6 lat pilnowania bombelka przed babciami i ciotkami przyniosło efekt.


Mam to samo z córką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hlautameki: kurde, na szczęście są jeszcze normalni ludzie xD
A już myślałam, że jestem dziwna, jak mnie te wyczyny madek obrzydzają. Tym bardziej, że jak się podzieliłam z jakąś babą swoim zdaniem, to tylko oburzenie z drugiej strony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hlautameki: co to za moda żeby całować w usta? Żeby nie całować to jest moda imo. Nawet jeżeli niesie za sobą zagrożenia. Ciężko mi sobie wyobrazić jak uciążliwe musi być przez powiedzmy 10 lat życia z dzieckiem nigdy nie napić się z tej samej butelki, nie użyć tego samego widelca, nie podzielić się gryzem jabłka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: zapraszam do angielskiego "busa". Madki w Polsce to jedno, ale w jukej Pani przeżuwała cheetosa, wypluwała i karmiła swojego bombelka (na oko - maksymalnie ośmiomiesięczny) (,)
  • Odpowiedz