Wpis z mikrobloga

Heja! wołam #tatacontent i #krakow , mam sprawę, jadę z dzieciakami lvl.4 i lvl.9 do Krakowa na ten weekend. Miejscówkę koło Plantów i transport mam, ale co ja tam u Was będę robić? Plan jest taki, aby zmęczyć młodych i niech idą spać, a rodzice, będą testować hotelowe łózka *****. Polecicie mi jakieś fajne atrakcje dla dzieci? Wieliczka? Wawel? ostatnio tam byłem 20 lat temu i bardziej od atrakcji turystycznych, kombinowałem jak by już wrócić do hostelu ze swoją dziewczyną...
  • 5
  • Odpowiedz
@kubaklodz: weź ich do GoJump i GoAir (w Nowej Hucie, w GoKidz się znudzą) a potem praktycznie naprzeciwko jest hotel Orient, gdzie jest przyjemny i dość duży jak na hotelowe standardy basen - tam się wykąpiecie i wygrzejecie w ciepłej wodzie i jacuzzi. Po takiej dawce dzieciaki masz z gwarancją snu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kubaklodz jak będziecie się wybierali do Gojump w nowej hucie (ul. Sikorki 23 dokładnie) to ostrzegam, że raczej na pewno nie zaparkujecie pod samym parkiem, zaczynają się ferie w Małopolsce i będzie spore oblężenie. Ale na pewno powinny być jakieś miejsca przy uliczkach pobliskich ;)
  • Odpowiedz