Wpis z mikrobloga

@mojnicknawykopie: Potrzeba sporo złych intencji, aby tak minąć się z sensem moich słów. Ja nie mówię, że skacząc na główkę w płytkiej wodzie nic ci się nie stanie, tylko zaznaczam, że w wodzie opada się wolniej niż w powietrzu, bo to było potrzebne do interpretacji tej fotografii.
@mojnicknawykopie: Do Ciebie chyba dużymi literami muszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie mówię, że ona opada wolno, tylko generalnie taka jest zasada i każdy to wie, dlatego ta kobieta w tej pozie (jakby doświadczała silnego upadku i jej kark zgina się tak mocno) jest przesadzony i sugeruję, że można to interpretować jako wizualizacja nadwrażliwości, czyli ona odczuwa silniej łagodny upadek, tak jak nadwrażliwi ludzie odczuwają
@mojnicknawykopie: Specjalnie dla Ciebie wyszukałem w internecie informacje na temat tej fotki. Jej autorką jest Maura Biava i jest ona częscią większego cyklu. Oto co sama Maura ma do powiedzenia na ten temat:

"I wanted to make an image where there was this fall, and then the re-elaboration of the fall,” says Biava (via Skype). “In art history, falling has been represented for centuries. But usually we miss what’s happening after
źródło: comment_XM3AUcDHtE9EidUL9VZVtEtnm4bnoX8n.jpg