Wpis z mikrobloga

  • 883
#polska #bekazprawakow #patologiazewsi #riserczziemkiewiczowski #ziemkiewicz

Typowe polactwo... m.in. dzięki zbiórce i zakupowi sprzętu przez WOŚP sprawdzanie słuchu u niemowląt w Polsce to standard, którego nie ma w żadnym innym kraju na świecie, nawet w USA. To dzięki temu sprzętowi można wcześnie wykryć wadę słuchu u niemowląt i podjąć leczenie.
Ziemkiewicz to oczytany idiota.
Kempes - #polska #bekazprawakow #patologiazewsi #riserczziemkiewiczowski #ziemkiewicz...

źródło: comment_fcUceOazeaw0yxTSD24nQbtTrimwBfA7.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Kempes: WOŚP w którymś momencie #!$%@? kampanie. Przeciętny człowiek z ulicy twierdzi ze gdyby nie zbiórka to umierali by ludzie i sprzętu by nie było. To jest nieprawda, pomimo fajnego wydarzenia jest to kłamstwo i manipulacja. NFZ co roku wykłada 100mld, nie jestem pewien czy orkiestra przez wszystkie lata grania zebrała nawet 1mld co daje 1/100 budżetu ROCZNEGO. No i poza debilnymi lekarzami występującymi w spotach reklamowych ze dzięki WOŚP
  • Odpowiedz
@Kempes: Nie wiem. Ale wiem ze na starszym sprzęcie mogli by costam podziałać, ewentualnie kolejki by były większe. Natomiast bez budynków, wypłat, personelu, prądu i innych ten sprzęt stał by w polu. Powiem więcej, skoro w tym roku WOŚP zbiera na urządzenia służące do specjalistycznych operacji dzieci to czy oznacza to ze do tej pory one ginęły ? Bardzo dobrze ze WOŚP jest i pomaga, źle jak prowadzą bądź prowadzili
  • Odpowiedz
@Furiat: Jak nie wiesz nie mamy o czym rozmawiać. Największa część budżetu NFZ to płacenie do wykonywane usługo medyczne. Poza tym każda kwota DODANA w zbiórce dobrowolnej to dobrze zebrane pieniądze.
Twoje bajeczki o Januszach i Grażynach mnie gówno interesują.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ktoś robił wyliczenia i okazało się, że wystarczyłoby podnieść składkę na NFZ o 50 groszy i w rok zebrałoby się tyle samo hajsu co zbiera WOŚP, tylko bez wielkiej akcji Owsiaka, angażowania tysięcy ludzi, organizacji Woodstocku, płacenia milionów na marketing, płacenia Owsiakowi i tworzenia tej całej otoczki. Wystarczyłaby zwykła ustawa podnosząca NFZ o 50 groszy. Tak więc ludzie mają rację mówiąc, że zysk z WOŚP, to kropla w morzu.
  • Odpowiedz