Wpis z mikrobloga

  • 882
#polska #bekazprawakow #patologiazewsi #riserczziemkiewiczowski #ziemkiewicz

Typowe polactwo... m.in. dzięki zbiórce i zakupowi sprzętu przez WOŚP sprawdzanie słuchu u niemowląt w Polsce to standard, którego nie ma w żadnym innym kraju na świecie, nawet w USA. To dzięki temu sprzętowi można wcześnie wykryć wadę słuchu u niemowląt i podjąć leczenie.
Ziemkiewicz to oczytany idiota.
Pobierz Kempes - #polska #bekazprawakow #patologiazewsi #riserczziemkiewiczowski #ziemkiewicz...
źródło: comment_fcUceOazeaw0yxTSD24nQbtTrimwBfA7.jpg
  • 73
@RafonRafonEssa:

Rząd nie jest od wspierania prywatnych inicjatyw które arbitralnie uzna za fajne.


To prawda, nie wiem tylko czy tutaj nie działa to na zasadzie otrzymania późniejszych korzyści właśnie w postaci sprzętu. Nie bronię ani orkiestry ani samorządów, też bym wolał aby jednak publiczna kasa zostawała tam gdzie jej miejsce.
Tak samo mierzi mnie darmowe obstawianie służbami mundurowymi cyklicznych przechadzek pewnej grupy wyznaniowej, która przy okazji zaśmieca ulice bioodpadami na oczach
@RafonRafonEssa Czyli mniejszości czy słabsi, jak ludzie ułomni intelektualnie albo chorzy, nie powinni być wspierani w żaden sposób przez państwo tylko przez dobrowolne datki. To samo tyczy się nauki, tylko ci co chcą czuć swoje dzieci albo wspierać odkrycia naukowe powinni wpłacać pieniądze, a państwo niech trzyma się od nich z daleka... widzę, że typowa konserwa jest typowa i tylko potrafi cofać rozwój cywilizacyjny świata, brawo!
@Variv: Szkoda strzępić na was ryja, zarówno "pisowczyków" jak i tych drugich (nie wiem jak się teraz określacie, konstytucjonaliści?). Przez was i waszą wojenkę ten kraj wygląda jak wygląda


@RafonRafonEssa Tak, tak. Logika niczym nauczycielki co widząc jak sebix bije jakiegoś ucznia każe im się pogodzić bo się biją i oboje są winni. Nie wiem ile masz lat to akurat PiS z Ziemkiewiczem przez wiele ostatnich lat szczuje na WOŚP o