Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Jamniki2: nie ma, ma dzielnice Stare Miasto, ma "Nowe Stare Miasto" ale stricte Starego Rynku jak Warszawa, Wrocław, Kraków czy inne duże miasta w Polsce w Szczecinie nie ma. Więc pewnie chodziło im o Rynek Sienny który jest malutki, niezbyt uczęszczany i prawdopodobnie miało wprowadzić w błąd ewentualnych lokatorów z innych miast xD
  • Odpowiedz
@vladek: Źle pisałeś. Rynek Sienny nazwany był jeszcze do niedawna Starym Rynkiem i tak dalej mówi się potocznie i nazwa ta jest w świadomości mieszkańców. To, że oficjalna nazwa się zmieniła nie zmienia faktu, że ludzie którzy używają także starej nazwy się mylą. Nadal stara nazwa jest powszechna w świadomości mieszkańców i funkcjonuje. A co za tym idzie istnieje.

To trochę tak jakbyś upierał się, że nie ma takiego auta jak
  • Odpowiedz
@vladek: ty tam nie chodzisz, bo Cie nie stać na takie luksusy. W ogole po szczecinie błąka się mało ludzi, bo wszyscy siedzą w lokalach. Skąd to wiem? Bo mnie też nie stać XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@silentguy: a jest tam coś dobrego xD? Byłem w tamtych okolicach w dwóch miejscach (które są przeciwnością tego o czym piszesz) - Shisha loft i jakiś pub z meczami do oglądania.
  • Odpowiedz