Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ravalent chłopie n------y wyklinasz przeciwnika zawodników i jeszcze to udostępniasz na twitchu. Jakbym tego nie słyszał, to bym po prostu myślał że masz bzika na punkcie tej gry i co chwilę musisz coś na tagu napisać (większość bez sensu), ale tu jest jakiś głębszy problem. A to czy usuniesz klub czy nie, to mam w dupie, chociaż wiem że społeczność Mirko nie lubi nieslownosci.
  • Odpowiedz
@korona73: Przeciez te wysrywy to dramat. Jeden napisał o delayu, a reszta baranów każde swoje niepowodzenie tłumaczy wszystkim innym tylko nie swoją nieudolnością
  • Odpowiedz
@Veyn: ja nie zamierzam nikogo umoralniac, ale czy to nie Ty napisałeś całe kazanie jaki to bezsens kupować Fifę 20 przy okazji się zarzekajac, że tego nie zrobisz. A zaraz po premierze poleciałes do sklepu pisząc kolejny post, w którym tłumaczyłes się jak alkoholik z kupna kolejnej flaszki. Nie moja sprawa, ale dziwnie skoro akurat ty piszesz o niesłowności.
@korona73: nie lubi niesłowności? Co najmniej połowa stałych bywalców
  • Odpowiedz
@bart0sz: skoro co najmniej polowa zlamala deklaracje co do kupna to nie wyrozniam sie ;) Ale juz nie gram od poltora miesiaca i na pewno nie wroce, to tez zmienia posac rzeczy. Zreszta nie przesadzajmy, gra z ktorej korzysta sie wlasciwie nie musi byc flaszka alkoholika, problem gry w praktyce okazuje sie ze i gra bywa zgubna jak owa flaszka. Ale wtedy wlasnie mozna sie przeciwstawic i odstawic, w-----c gierke
  • Odpowiedz