Wpis z mikrobloga

@klantik: Moje letnie o zbliżonym rozmiarze (18'') już następnego sezonu nie przejeżdżą, więc jakiś czas temu zacząłem analizować testy i opinie. Nie wiem czy "polecam", bo to efekt tej analizy, a nie praktyki, ale zamierzam kupić Falken AZENIS FK510 235/45 R18 98 Y.

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Irekpodeszwa Powiedzmy, że czasami lubię szybko pokonywać zakręty ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli chodzi o cenę to większość dobrych opon w tym rozmiarze to i tak 2500-3000 zł za komplet (4s ok. 700 zł za sztukę).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mpcorp Bardzo dobrze, opony świętnie kleją (kupiłem pilot sport 4s), a dsg jest naprawdę szybkie. Obawiałem się trochę o felgi (ze względu na niski profil opon), ale jak na razie jest ok ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli chodzi spalanie: w mieście przy emeryckiej jeździe udało mi się zejść do 10 l/100 km, ale realnie trzeba liczyć 12-13 l. Tras za bardzo nie robiłem, ale na krajówkach myślę,
  • Odpowiedz
  • 0
@klantik Chciałem cupra st ośkę, ale poczytałem, poogladalem filmy i nastawilem się na 4x4. Okazuje się że 4x4 jest sporo droższa i teraz z wyprzedaży rocznika 2019 można kupić za 150k po rabatach, gdzie cena katalogowa to ponad 183k. Wróciłem do pomysłu z ośką, ale nie mają już ja stocku aut z napędem na 1 oś. Tylko 4x4. Ty masz 4x4 czy fwd?
  • Odpowiedz