Wpis z mikrobloga

Wracam z moim przedziwnym problemem. Mam subsktrypcję w PlusX wykupiną na rok i wszystko cycuś glancuś ALE... każdy mecz Premier League na C+Sport i Sport 2 (nie dotyczy to np meczów ligi hiszpańskiej które są tam czasem puszczane) po 4-5 min od rozpoczęcia meczu, zaczyna buforować przez 2 min i wraca do normy. Oczywiście internet po kablu, 300 Mb, próbowałem na SIPTV na Androidzie i na PC, na różnych IP i DNS na sieci komórkowej i na różnych urządzeniach i ciągle to samo.

Dzisiaj doprosiłem się na supporcie o test na 24h bo już byłem przekonany, że coś nie tak z moją linią. Zacząłem testować teraz o 16 podczas meczu i BAM... i na starej linii i na teście to samo, pauza przy 4-5 min i bufforowanie przez 2 min, potem oczywiście wszystko gładko (na początku drugiej połowy będzie to samo).

Czy chce ktoś przetestować ten test 24h u siebie, chętnie oddam za sprawdzenie, działający do jutra do 15:30, a za poradę jak rozwiązać ten frustrujący problem stawiam piwo. Jakieś pomysły co może być problemem?
#iptv
  • 5
@cochize1: ja mam plusx i SMART IPTV in MAG i równiez ten problem ciągle odpisują że wszystko OK mecz live sie kończy i wszystko wraca do normy ...kilka osób chyba że inni też to majaale nic nie piszą ,,juz myslę że towina mojego MAG 254 trochę zamułowaty i jest klopot
tez w 4-5 min pierwszej i drugiej połowy TYLKO premier league na C+Sport i Sport2? Bo ja juz dochodzilem do wniosku ze w jakis sposob transmisja jest kodowana (i w sumie tak moze byc, bo na 2 liniach PlusX i 1 TeleEle dokladnie tem sam case). Bo np jak czasem są jakieś oblegane mecze puszczane na C+, jakaś Barcelona - Atletico np, czyli zakladam duzo ludzi oglada, transmisja jest ciągła bez zająkniecia
Testy przeprowadzałem na wszystkich możliwych konfiguracjach. Internet 300 Mb od UPC po kablu i wifi. Ale probowałem tez na hotspocie od T-Mobile na SIPTV, VLC,, IP-TV, ProgDVB i Perfect Player (testowałem też na wyjeżdzie po jakimś lokalnym internecie) i zawsze to samo... 4:40 min meczu Premier League i scina na 2 min. Tak duzo zmiennych że problem moze już byc chyba tylko po stronie dostawcy (ten sam efekt zarówno od PlusX i