Wpis z mikrobloga

W sumie to zastanawiam się, czemu nikt o tym nie mówi, ja dowiedziałem się o tym jako szary obywatel stosunkowo niedawno, jakiś rok temu? Przecież większość społeczeństwa nie ma o tym zielonego pojęcia. Czemu nikt o tym nie mówi, nie dyskutuje, nie próbuje przygotować ludzi na nadchodzące czasy? Wręcz przeciwnie - kaszanka + disco polo?
To znaczy tylko i wyłącznie to, że tylko bogaci przeżyją i już niedługo będzie ostry #!$%@? i już widać pierwsze symptomy.
Udanej marcowej pogody za oknem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://ziemianarozdrozu.pl/artykul/3053/%E2%80%9Egranice-wzrostu%E2%80%9D-klubu-rzymskiego-%E2%80%93-strachy-na-lachy

#pytanie #neuropa #bekazprawakow #klimat #srodowisko
malyludeklego - W sumie to zastanawiam się, czemu nikt o tym nie mówi, ja dowiedziałe...
  • 6
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: jak to nie doszło? Ty widzisz polskie szpitale? Albo wyludniające się miasta? To wszystko się dzieje, Europa wymiera i to decyzja Europy. Spojrz na tych wszystkich przegrywów tutaj - zamiast wyjść do ludzi, to tylko narzekanie czemu jest tak źle. Z takim mindsetem nic nie ruszysz.
  • Odpowiedz
@Bellie: Ale wiesz, ze ja mowie o czyms zupelnie innym? O nadchodzącej hiperinflacji, skokowych cenach żywności, załamaniu systemów bankowych, załamaniu łańcucha dostaw, wojnach klmatycznych i dziesiątkach, jeśli nie setkach uchodźców klimatycznych?
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: mamy się przekrzykiwać ile milionów? Jeśli to będzie kilkadziesiąt milionów to po prostu połowa z nich zginie najprawdopodobniej, nie radząc sobie z przystosowaniem do środowiska. Natura takie rzeczy zawsze zwinnie reguluje. I odbiera co do niej nalezy.
  • Odpowiedz