Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
ale mnie #!$%@? szambo jakie wybiło na grupce u @Seba_Kot . dzieciak wrzucił filmik na którym kaleczy technikę i 3/4 typów #!$%@? się z niego w komentarzach zamiast napisać coś konstruktywnego, albo zostawić bez komentarza. Mówi się idź na siłownię przecież nikt się nie będzie śmiał, chłopak trenuje w piwnicy, chce zasięgnąć rad na grupce, a te wszystkie zjeby lechtaja sobie ego śmiejąc się z dzieciaka (po przejrzeniu jego profilu wydaje mi się że lekko upośledzonego). Ten kto nigdy nie #!$%@?ł techniki niech pierwszy rzuci kamieniem.
#mikrokoksy
  • 25
  • Odpowiedz
ówi się idź na siłownię przecież nikt się nie będzie śmiał,


@szczepan-szczypawa: na siłce nikt się nie będzie śmiał, w internecie jest zupełnie odwrotnie, wszystkie te grupy to jeden wielki RAK
  • Odpowiedz
@szczepan-szczypawa: @reasonable: @Leevvir: @Mzil: hehe nazywacie grupki fb rakiem, ale na wykopie jest dokładnie tak samo. Tu też jest masa " pomocnych śmieszków" na których już mi #!$%@? miejsca na #czarnolisto braknie.

Powiedziałbym że nie grupki fb są rakiem a środowisko. Te 3/4 typów to zakompleksione betony, z małym dyrdkiem, którzy muszą połechtać swoje ego, bo byli bici w podstawówce.
  • Odpowiedz
@majkello0: No chyba jednak nie jest tak samo, skoro na tagu jak wrzucisz filmik to większość ludzi ci napisze co nie tak według nich z okazyjnym nieszkodliwym śmieszkiem a na grupach fb są same trolle i banany, które cie wyśmieją za każdą pierdołę byle poczuć się ciut lepiej
  • Odpowiedz
@szczepan-szczypawa: Te grupy na FB to w ogóle się zrobił rak.
Mam wrażenie, że to pokłosie tego, że siłownia zrobiła się "modna" wśród dzieciaków (m. in. zasługa WK itp) i teraz się zrobiła pajacerka i "śmieszkowanie".
Widok wieszaka krytykującego gościa 100kg++ na żyle już nikogo nie dziwi na tych grupach.
  • Odpowiedz
@szczepan-szczypawa: wiem mniej więcej o kogo chodzi. Typek dodaje filmy od jakiegoś czasu, na początku ludzie pisali normalnie w komentarzach, co do poprawy itp, ale typek ma totalnie to w dupie i robi ciągle po swojemu, więc po jakimś tam poście zaczęli trochę z niego drwic.
  • Odpowiedz
@szczepan-szczypawa: spośród wielu komentarzy jest tez wiele, tych pozytywnych, gdzie ktos probowal mu doradzic, ale on temu zaprzecza. Tej kwestii nie mozna rozpatrywac 0-1. Mowia mu "MASZ GARBA", on temu zaprzecza.
Z drugiej strony, jest to spolecznosc ludzi jak tutaj, moga byc smieszki i Ci merytoryczni. Takie sytuacje sa rzadkie, zdecydowana wiekszosc filmow jest oceniana merytorycznie (blednie czy nie, ale jest)
  • Odpowiedz
@szczepan-szczypawa:
Skończ #!$%@?. Gość jest niereformowalny, już enty raz wstawia filmik gdzie kaleczy wszystko co sie da nie przyjmując jakiekolwiek krytyki. Od 1 filmiku ludzie starali się mu pomóc,lecz chłopak jakby żył w swoim święcie (A dużo "mądrych głów " to pisało). Mowicie o krytyce - krytyka jest tez potrzebna ale jak jeden z drugim sie obraza bo ktos nie wychwala ich pod niebiosy to ekhem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seba_Kot: wiem że zazwyczaj komentarze są merytoryczne, dlatego jestem ja tej grupie ale w tym przypadku nie mam pojęcia dlaczego w takim razie akceptujecie posty od tego gościa skoro wrzuca to parę razy? widać że to dzieciak na dodatku z jakimiś zaburzeniami i akceptując takie posty tylko pozwalacie na boksowanie go przez resztę napinaczy. po co?
  • Odpowiedz