Wpis z mikrobloga

Szanowne Państwo, kochani moi, chciałem się przywitać jak człowiek ludzki a nie bandycki. Pomimo bycia zielonką, nie jestem nowy ani w uniwersum (kibicowałem panu prezydentowi już w 2006 roku), ani na wykopie (założyłem tu konto jakieś pół roku po starcie serwisu, w okolicach czerwca 2006r.). Tamto konto usunąłem parę lat temu, ale wróciłem ponieważ w Uniwersum sporo się dzieje...


Pozdrawiam i życzę okuratnej nocki.

#kononowicz jest człowiekiem sprawiedliwym a przez #suchodolski tag ten stał się #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
@novaimmunity:
Jesli to info z czasow przedmeksykanskich, to czekam niecierpliwie. Malo tu juz widzow, ktorzy znaja tamten okres, a szkoda, bo jest on o wiele ciekawszy od wszystkiego, co mialo miejsce w uniwersum w ciagu ostatnich 4 lat
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: moje info jest podzielone na 2 tematy. Pierwszy: mam uszkodzony twardy dysk na którym zbierałem różne dane o Kononie zanim Uniwersum było nazywane Uniwersum a na Wykopie nie było jeszcze tagów i mikrobloga - jeśli dane się uda odzyskać to powinno tam być zdjęcie mnie (jak jeszcze miałem długie włosy i byłem chudy XD) z Kononem zrobione telefonem Sony Ericsson k550i. Drugi temat:znam (na zasadzie znajomy znajomego znajomego siostry brata
  • Odpowiedz
@novaimmunity:
Maly ten swiat, skoro ktos zna i Niemieckiego i gacha, co? Jak znajdziesz cos ciekawego w swoich zbiorach, to wrzucaj. Tag jest obecnie zasmiecony akcja antysubowa i antydonejtowa, ale czasem da sie trafic tu na ciekawe dyskusje (choc niestety coraz rzadziej)
  • Odpowiedz
@Docent_nauk tak zrobię. Jeśli coś się uda odzyskać to wrzucę, jeśli nie to będę starał się uprawiać merytoryczną dyskusję., Ciebie z nicka tu znam, bo tag nie raz nie dwa przeglądałem, zdajesz się być człowiekiem okuratnym i sprawiedliwym ;)
  • Odpowiedz