Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: ze strony producenta January Sale :D
@wujekwichura: właśnie zastanawiam się na jaki pasek go wrzucić, zastanawiam się nad NATO i kolor czekoladowy, piaskowy, lub czarny. Jestem niezdecydowany jak kobieta :P myślałem też nad meshem i perlonem, ale nigdy go nie miałem i nie wiem z czym to się je. Naturalnie najbardziej chciałbym bransoletę, ale już inny hajs.
@konmac: zegarek jest bardzo fajny. Wstyd się przyznać,
  • Odpowiedz
  • 0
@Kukiee Ja już prawie rok polowałem na czarnego albo niebieskiego najchętniej w używce i gdy tylko pojawiała się oferta miałem inne wydatki. Gdy tylko zobaczyłem tą wyprzedaż od razu wziąłem się za zamówienie bo normalnie używki drożej sprzedawali.
Już nie mogę się doczekać kuriera. Swoją drogą paczkę w PL doręcza DHL czy przekierowują na Pocztę albo jakieś GLSy?
  • Odpowiedz
@konmac: DHL do samego końca. Długo czekasz? Bo mi chyba szedł 2 dni. Byłem bardzo zdziwiony. Albo czas mi tak szybko leci i jakiś dzień mi uciekł.
  • Odpowiedz
@wujekwichura: jakoś jednak nie mogę się przekonać do mesha. Za to bransoletę będę szukał. Tylko na razie nic na horyzoncie oprócz nowej w przedsprzedaży za nie małe pieniądze.
  • Odpowiedz
Sam go noszę na bransolecie (świetna mikroregulacja)


@wujekwichura: taka niewymagająca narzędzi? Podoba mi się to w moim C7 :) Trochę zawiodłem się, że bransoleta nie jest skręcana, tylko na "pin & collar". Mocno takie sobie przy usuwaniu linków...
  • Odpowiedz
@Kukiee: Moją paczkę dopiero wczoraj nadali, ale jeśli wierzyć zapewnieniom DHLu doręczą w poniedziałek ;)
Też myślę o ori bransolecie, ale jak na razie cena nowej niezbyt zachęcająca.
Dlatego na razie będzie noszony na skórce, a na lato może jakiś perlon Eulit.
  • Odpowiedz
@m_bielawski: no niestety kupiłem go już dawno i mam starszą wersję bez quick release. Pamiętam, że podczas skracania bransolety wygiąłem jeden z pinów, napisałem do CW, a oni przesłali mi za free dodatkowe piny i tulejki.
  • Odpowiedz