Wpis z mikrobloga

@paniswiata: @bebe90 napisał ;

Otóż matka wywaliła ja z domu, wzięła.sasiada i zawiozła do ojca pod blok.ale ojciec nie chce jej znać xD więc nie wiadomo gdzie się podziewa, albo ojciec się zlitował albo gdzieś się włóczy. A Azor zabrał jej telefon i spalil jej wszystkie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Kamelajna: a nie wiem, nie kojarze wlasnei mirka, to byl jakis pojedynczy post z tego co pamietam.
@paniswiata: zdziwiony jestem, ze wrocila tam gdzie bardzo nie chciala, ale najwyrazniej FAKTYCZNIE nei bylo innych opcji. zwyczajnie NIKT NIE CHCIAL BRUDASKI hodowac XD
  • Odpowiedz
@youngpablo: niestety nie sa mi znane jej BEZPOSREDNIE powody, natomiast latwo to sie dalo wywnioskowac po streamach: nawet gdy wyrwala #!$%@? od pijanacpanego analczyka, w brudnej norze hodujac wszy na swej glowie, nigdy od niego nie odeszla. zas na sam pomysl jej #!$%@? do Rówiec (bo mial takie strapon) marlenka stawiala #!$%@? opor, dalo sie odczuc, ze woli juz sie wozic po norach niz wrocic na rodzinna wioske. nie wiem CZEMU.
  • Odpowiedz
@AKus_Wave: albo jedno, albo drugie, albo trzecie - marlenki mozg ma niewiele wieksze mozliwosci niz mozg sprytnego szympansa. przeciez ona raz prosila analczyka o zlozenie kinder niespodzianki.
  • Odpowiedz