Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki ponieważ niedawno witaliśmy nowy rok, a to zawsze dobra okazja by zacząć w życiu jakiś nowy rozdział, postanowiłem zrobić coś dobrego i przeprosić wszystkich Was, dla których byłem tutaj na wypoku chamem, z którymi wchodziłem w jakieś bezsensowne potyczki słowne, którym w jakikolwiek sposób sprawiłem swoimi wpisami przykrość.

Dlatego w szczególności wołam koleżanki i kolegów z tagu #teczowepaski - nadal nie podoba mi się i nie rozumiem tego co robicie, ale szanuje was jako ludzi, którzy są wolni i tak zadecydowali o swoim losie. Wielokrotnie wypisywałem do Was jakieś niekoniecznie miłe komentarze, wchodziłem w głupie pyskówki - przepraszam!

Wołam też użytkowników spod tagów #lewica, #ekologia, #vege - bo to z Was najczęściej "kręciłem tzw. bekę" i z Wami moje poglądy rozmijają się najbardziej. Oczywiście swoich poglądów nie zmieniłem ale szanuję i akceptuję Was takimi jakimi jesteście i dochodzę do wniosku, że w sumie to fajnie, że się tak ładnie różnimy. Jeśli w jakichś moich nie zawsze mądrych komentarzach kogoś z Was obraziłem czy sprawiłem mu przykrość - serdecznie Was za to przepraszam i proszę o wybaczenie.

Przepraszam też całą resztę anonimowych Mirków i Mirabelek, której kiedykolwiek sprawiłem przykrość swoim niewybrednym zachowaniem.

Życzę Wszystkim jak najlepiej w tym nowym 2020 roku i trzymajta się!
  • 1