Wpis z mikrobloga

Robimy #rozdajo podkładek #savio bo był test: Podkładki vs Glock który przeprowadził osobiście @BrzydkiBurak( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostaw plusa, bo 2 osoby mają szansę na wygranie jednej z podkładek w rozmiarze L tych 9/10 i 2/10

L? To takie większe 700x300x3mm - zobacz tutaj

Co zrobić, żeby wziąć udział?
1. Zaplusuj
2. Jutro wołamy zwycięzców - 2 osoby

Czy glock przebije podkładki? Jak myślicie ilu sztukom da radę? Przypominamy, że te małe na filmiku mają 2mm grubości ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wykopowytest
  • 26
@phaxi to akurat wiem, ale może mają jakiś produkt który można z ręką na sercu polecić dla kogos kto używa gamingowego sprzętu od X lat a nie gamingowego janusza.
@magiol: ja mam taka podkladke https://allegro.pl/oferta/podkladka-pod-mysz-fury-challenger-l-8482423697

uzywam od 1,5 roku i jest bardzo dobra a nieporownywalnie tania do podkladek "dobrych" firm typu zowie, logitech, razer

mialem wczesniej podkladke za 80zl od logitecha, mialem tez jedna od zowie, a ta tania jest podobnej jakosci do nich (uzywam jej z myszka zowie za12, dziala idealnie na niej), wczesniej myslalem ze trzeba duzo zaplacic za dobra podkladke, ale okazalo sie ze taka tania dziala