Wpis z mikrobloga

ROZDZIAŁ 2 part 3 (Info) - Gothic 2 Returning Rebalance v2.1 PL (Rzeźnik)

Tak, więc muszę się cofnąć do save'a sprzed zabicia kruka ze względu na za dużo zmarnowanych punktów umiejętności na runy summonów [Są o wiele słabszymi wersjami], otwieranie zamków i pozyskiwanie języków z ognistych jaszczurek ;l (Tracę jakieś 5-8 godzin rozgrywki).

No właśnie, ale tu się rodzi największy problem rzeźnika - Skrzynie z pułapkami (W zasadzie nie da się ich otworzyć bez cheatowania lub poświęcenie całych redestów polnych i PN na naukę mikstur życia (A i tak będziesz mógł otwierać tylko podpalające skrzynie do rozdziału 3, bo co rozdział biją one coraz więcej i już w 4 zabiją Cię tak czy siak).
Misja od tego pajaca co uczy magii wymaga 4 listów polecających, ale niestety list od Lutero wymaga otworzenia skrzyni z pułapką, a co za tym idzie nie da się tego questa wykonać bez używania kodów czyli jestem bez runy zniszczenia nieumarłych. Tak samo misja gildii kupców wymaga otworzenia skrzyni z pułapką (Ale tutaj jest opcja zabicia Zurisa, bądź przekupienia go). Więc trochę dupa

#gothic #gothic2 #returning
  • 6
@Geres Ja już nie ogarniam o co chodzi z tym modem. Każdy sobie rzepkę skrobie. Niby Returning, niby AB, a na każdym forum jest coś innego.

Dasz links gdzie można pobrać twoja wersję?
@Miczubezi: Zgadza się XDDDD
@Candy: Bo wersji jest wiele, grałem też w returninga gdzie mogłem przyciskiem H się wyleczyć podczas płonięcia od skrzynki, ale to chyba starsza wersja i to wypaczowali
@Geres: Ja z tych starych najbardziej polecam 1.2, jest łatwiejszy od 1.3. Poza tym runa strażnika świątynnego Głos Strażnika jest zbugowana i zadaje 2x obrażeń. Można grać wojem i wspomagać się tą runą na mocniejszych przeciwnikach.
A żeby przycisk do leczenia działał to trzeba chyba coś ustawić w SystemPack.ini.