Wpis z mikrobloga

Szczucie kleru i prawicowych mediów na środowiska LGBT i niewierzących jest skandaliczne, nie tylko z powodu mowy nienawiści. Opiera się po prostu na zwykłych kłamstwach. Pamiętacie sprawę "pary homoseksualistów", którym ksiądz odmówił ślubu więc zdemolowali kościół? To byli zwykli, pijani bandyci, doskonale znani policji. Nawet nie byli gejami.

A pamiętacie próbę zabójstwa księdza, którego ugodzono nożem? Jaki się raban podniósł, że kościół atakują ateiści, że mordować chcą księży! Sprawcą okazał się... były ksiądz, który doskonale zna tę instytucję od podszewki.

I co teraz katolicy i prawicowcy?

http://www.wykop.pl/ramka/5286687/byly-ksiadz-chcial-zabic-ksiedza-jednego-pedofila-mniej/

#bekazkatoli #bekazprawakow #patologiazewsi #wiara #religia #katolicyzm #mowanienawisci #lgbt #neuropa #4konserwy .ru #pedofilia #pedofilewiary #dzbanywiary
xandra - Szczucie kleru i prawicowych mediów na środowiska LGBT i niewierzących jest ...

źródło: comment_AWg5GkOrsKp4djAYz0o35von2f1UPZQm.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@xandra on w tym czasie siedział w wiezieniu. I oglądał TVN.
Nota bene. To mamy nic nie mówić o kimkolwiek bo ktoś go może zabić? Czy wy tam jesteście zdrowi?
A jakby powiedzieli raz żle o nim, to też byś siedział i mówił że to ich wina?
Problemem jest ten kto zabił lub zlecił, a nie kto co mówił. Był politykiem i można o nim mówić co się żywnie podoba, a
  • Odpowiedz
@Kaker: Skąd wiesz, że parodiowali mszę? A nie jakiegoś szamana sprzed dziesiątków tysięcy lat? A czekaj, ta szopka wcale się nie zmieniła, szaman coś tam mruczy, trzyma jakąś figurkę / inny "święty" przedmiot, zawodzi, macha kadzidełkiem... xDDD
  • Odpowiedz
@Kaker: Są bardzo podobne, wyobraź sobie że dwie przecinające się linie pod kątem prosty są raczej znane od zarania ludzkości, także nadal mnie nie przekonałeś :) Jedynie do tego, że chrześcijanie w swej symbolice i popdpierdzielaniu z innych religii poszli na łatwiznę.
  • Odpowiedz
  • 0
@xandra Nie poszli na łatwiznę tylko krzyż symbolizuje odkupienie ponkewaz na nim umarł Chrystus, gdyby umarł na palu to pewnie to by było symbolem Chrześcijanstwa. Pokaż mi ten symbol w takim razie.
  • Odpowiedz
@Kaker: Gdyby istniał, to zostałby przybity do pala, w tamtych czasach nie stosowano krzyży do krzyżowania.

tylko krzyż symbolizuje odkupienie ponkewaz na nim umarł Chrystus

Popraw mnie, jeśli się pomyliłam. Wszechwiedzący i wszechmocny bóg stwarza ludzi. Ludzie nie są idealni. Zabija większość, by zacząć od początku. Znów fail, stwarza więc boga, by ten bóg dał się zabić za grzechy ludzi, by zadowolić tego pierwszego boga. To ma sens! Coś przeoczyłam?
  • Odpowiedz
Coś przeoczyłam?


@xandra: Tak naprawdę to ten bóg zabija sam siebie, żeby dać upust swoim sadystycznym zapędom i pohamować swój wielki gniew z powodu swoich wadliwych ludzkich tworów, którzy nie robią tak jak to sobie wymyślił.
  • Odpowiedz
@Kaker: Aha, nowe prawo. I mamy żyć według praw wymyślonych przez Żyda, sprzed dwóch tysięcy lat, z wyrokiem skazującym, to też ma sens. xD

Google ci nie działa?
  • Odpowiedz
  • 0
@xandra wpisałem w Google i wyskakuje przedmiot zupełnie nie podobnych do krzyża. Nikt nie każe ci żyć według tych praw więc nie rozumiemy o co się bulwersujesz.
  • Odpowiedz