Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zwiazki

https://www.wykop.pl/wpis/46657439/facet-dzis-minimum-180-cm-wzrostu-przystojny-minim/

Zobaczyłem ten oto wpis i nie mogę uwierzyć co czytam.
Przestańcie do cholery spotykać się z kobietami dla których nie jesteście atrakcyjni. To naprawdę proste i działa.
Kiedy jesteś atrakcyjny dla łaski nie musisz robic/mieć żadnej z powyższych rzeczy.
Każda moja randka w życiu to wydane góra 10zl. Frytki z kebab Kinga na pół. Od jednej brałem jagodowe szlugi bo nie miałem kasy na swoje. Jeżdżenie po Polsce? One mnie woziły swoim samochodem bo w zasadzie to wole być wożony niż prowadzić.
Tylko, ze ja nigdy nie poszedłem na randke z laska póki nie miałem 100% pewności, ze uważa, ze jestem ze dwa oczka w atrakcyjności wyżej od niej(niezależnie czy to prawda czy nie)

Skończcie cuckowac, czy naprawdę tak trudno przestać niszczyć sobie życie?
  • 3
@kochamajfony: Wydaje mi się, że problem leży gdzieś indziej. Czytam o tych laskach które są opisywane i na dobrą sprawę to nie napotykam takich, obracam się chyba w innym towarzystwie.

Wracając, ludzie którzy mają mało znajomych i nie ingerują swoją osobowością w świat zewnętrzny szukają drugiej połówki tam, gdzie jest im najwygodniej - czyli w internecie.

Wchodzą na takiego tindera czy inne społecznościówki i trafiają na dużą ilość ślicznych kobiet. Teraz,