Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wodzu_91:

jeden wagon szynobusu

No właśnie, szynobus nie ma tak na prawdę wagonów, przy małych składach jak np SA105 o którym piszesz, nie da się doczepić wagonu, trzeba po prostu dać inną jednostkę. Ogólnie lubuskie Polregio ma duże problemy taborowe, na Gorzów zawsze jeździły SA139
,ewentualnie SA133 który to obsługiwał zazwyczaj trasę Zielona- Görlitz, a teraz został przeniesiony na trasę Zielona - Wschowa - Leszno. Możliwe że na linii na Gorzów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starypijany123: mogłem to inaczej zapisać, ale dzięki za wyjaśnienie. Ostatnimi czasy podróż szynobusem do Gorzowa i Zgorzelca to jest masakra. Oni doskonale przecież wiedzą, jak oblegane są te kierunki a i tak podstawiają takie małe składy jak te SA105.

Nie wiem na ile się orientujesz, ale czy kierunek na Leszno naprawdę jest tak oblegany jak Gorzów i Węgliniec? Czy do Leszna też puszczają 105?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wodzu_91: słyszałem, że na początku na Leszno trochę osób jeździło, jak jest teraz to nie wiem, ale nie sądzę, że jest aż tyle ludzi co chociażby na Gorzów. 105 może parę razy było, ale zazwyczaj jeździ 133.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starypijany123: ostatnio jak jeżdżę to zawsze trafiam na 105, a gdy wracam to przeważnie Link. Ostatnio konduktor był załamany, bo część osób musiał zostawić na peronie. 200 osób było chętnych na jazdę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wodzu_91: w ogóle realizacja kursów na Leszno przez lubuskie PRy, które mają ogromne problemy taborowe to jest jakaś kpina, trasa przebiega przez 3 województwa, a te które ma najmniej pojazdów je obsługuje XD dramat po prostu