Wpis z mikrobloga

ja mam podobne i nie dzieje się nic¯\(ツ)/¯


@Olga_Lengyel:
Nie bardzo rozumiem dlaczego, bo wiesz, nawet facetowi się klatka podciąga jak uniesie ręce. Także tego... ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: uuuu .... rozumiem, że jedyne dopuszczalne komentarze to te chwalebne

dla mnie MA kościsty dekolt - widzę kości i nie wmawiaj mi, że nie widzę - jest to dla mnie aseksualne i mam prawo się z czymś nie zgodzić. Nie każdy facet lubi widoczne kości u kobiety - czego nie jarzysz ?
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: będę chciał to będę się denerwował, choć piszę to z uśmiechem na ustach. Rozbraja mnie jak ktoś mi mówi co jest idealne a co nie. To facet decyduje czy mu się kobieta podoba czy nie a nie koleżanki czy inne kobiety
  • Odpowiedz
  • 0
@naydah coś chyba lewą nogą wstałeś. Wyluzuj:)) Ok zapomniałam tam dopisać: laska ma idealne proporcje JAK DLA MNIE*... jakiegoś nerwa masz chyba dziś ruszonego¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: no właśnie - dla ciebie, skoro lubisz takie kobiety to spoko. To Ty mnie skrytykowałaś, że się ,,czepiam" bo ośmieliłem się mieć inne zdanie ??? Serio ? Więc kto tu wstał lewą nogą ???
  • Odpowiedz