Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 305
@MKULTRA: najprawdopodobniej niesłusznie oskarżają jedną z najważniejszych osób w państwie. Używają telewizji z 2mld rocznie w celu szczucia i robienia gówna z mózgów widowni. Nie zamierzam dać sobie spokoju
  • Odpowiedz
@przeciwko78: Z jednej strony pisowcy mało szału #!$%@? nie dostaną i go gnoją, a z drugiej to co on #!$%@?, to jeszcze żaden marszałek senatu się w taki sposób nie zachowywał. Ja wiem, że duduś #!$%@?, ale niech się nie wczuwa w prezydenture, jak jest tylko marszałkiem senatu i to nie jest trzecia osoba w państwie. Wchodzę na WP a tam news, że chciał irańskich dyplomatów przyjmować? Po co? Kapitał
  • Odpowiedz
@przeciwko78: kiedy ostatnio (oprócz niego) widziałeś orędzie marszałka senatu do narodu? Zachowuje się jak prezydent, a nim nie jest i na 100% nie będzie, bo ludzie mają go dosyć. Wyskoczył nagle z pudła i się puszy jak nie wiem co.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: media publiczne zostały tak upartyjnione że to najlepsza droga do przekazu bez manipulacji pereiry. Senat przestał być maszynką. Zachowuje się jak marszałek w odróżnieniu od pisowskich błaznów, których nominacje okazały się grubym nieporozumieniem.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: to nie jest pionek tylko marszałek, a jego buta sprowadza się do tego że ma czelność być w opozycji.
Władza próbuje zniszczyć marszałka senatu, to jest #!$%@?ństwo level putin.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: który marszałek senatu stosował orędzia do narodu i mówił sam o sobie w trzeciej osobie, że jest trzecią osobą w państwie? No to jest jakiś absurd, nie może być tak, że ataki pisowców są papierkiem lakmusowym jakiegoś polityka. Mieliście pompowanego Giertycha, a teraz trochę siara po tych homofobicznych wpisach odnośnie Roberta Biedronia.
  • Odpowiedz
@megawatt: jeśli Duda jako Prezydent RP jest pierwszą osobą w Polsce, a Witek jako Marszałek Sejmu drugą i ewentualnym P.O. Prezydenta, to Grodzki jako Marszałek Senatu jest trzecią

według faktycznej władzy i wpływu na Polskę to nie wiem czy Witek i Duda w ogóle powinni być w pierwszej piątce.
  • Odpowiedz