Wpis z mikrobloga

Autko wróciło bo jeździł mój kumpel, nadal mega tani dupowóz. Do wzięcia dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sorekcars - sprzedaje i recenzuje samochody

Suzuki Alto 1.0l benzyna manual 2004

Tylko £30 road tax NA ROK!


Jedno z najtańszycha ut w ubezpieczeniu

Przegląd MOT do 28 Maja 2020

62 koni mechanicznych i 670kg wagi sprawiają iż auto jest niesamowicie zwinne!

81 000 mil - niski przebieg

Pali 50-60 MPG (4-6l/100km)

Elektryczne szyby

Napisz lub zadzwoń po więcej zdjęć i by umówić się na jazdę testową: 07463 068583

Możliwa dostawa po przedpłacie!

Cena: £497 oferty mile widziane, odkupienie obecnego samochodu możliwe


#uk #suzuki #barnsley #yorkshire #kupautozmikro #samochody
sorek - Autko wróciło bo jeździł mój kumpel, nadal mega tani dupowóz. Do wzięcia dzis...

źródło: comment_ZBFkE9jTKSHZUTngnYZ7BT4IKG6A5iRf.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@sorek: kurla, anglia to raj samochodowy. Kumpel mojego syna wyjechal jakos w 2017 na studia i po niecalych 3 latach juz ma 5er z 2016 roku bo tam wszystko takie tanie. A u nas? 30k euro za taka bryke.
  • Odpowiedz
@vargemp: nie mam pojecia, ale pewnie na tyle taniej niz w niemczech, ze jest w stanie sie sam utrzymac i studiowac, chlopak 23 lata... ja moje pierwsze auto (lepsze) kupilem po 30stce. U nas takie 530d to 350 euro podatku drogowego rocznie, a ubezpieczenie dla kogos, kto nawet nie ma znizek to pewnie z 2k rocznie. Takie sa tu #!$%@? realia.
  • Odpowiedz
U nas takie 530d to 350 euro podatku drogowego rocznie, a ubezpieczenie dla kogos, kto nawet nie ma znizek to pewnie z 2k rocznie. Takie sa tu #!$%@? realia.


@wxx71: @vargemp: akurat norma jak i w UK ale w UK w sumie nawet na to stać człowieka.
  • Odpowiedz
@KononBarbarzynca: nie ma
@sorek: no wlasnie spytalem tak z ciekawosci mlodego i mowi, ze 1760 rocznie. Sprawdzilem sobie teraz na tanich (najtanszych ubezpieczelniach w niemczech) to ktos, z klasa SF 1/2 czyli mlodziak placilby w niemczech w przedziale 2300-2600 euro rocznie. Takze rozbieznosc jest calkiem spora. No i nie zapomnijmy o cenie samego auta.
  • Odpowiedz