Wpis z mikrobloga

@woodyalen: hahahaha...co to reklamujesz? ile was tam jest? 15-20 osób w sumie? DW to DarkW..."darkwarezs" nie ma i nie istniało nigdy...lol :-P
A darkW.pl jest obecnie największe i najlepsze forum z linkami i generką. Dział Download to miażdży wasze forum kilkanaście razy...i jeszcze piszesz, że rozbudowane...ehhh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jingismikan:
"darkwarezs nie ma i nie istniało nigdy...lol :-P"
Spoko ludzie o IQ wyższym niż 5 skumają o co chodzi, ty nie musisz :) No jak ktoś nazywa swoich użytkowników " januszami" a ty go dalej bronisz to albo jesteś nim (adim), albo idiotą. No ale cóż jeden lubi samochody inny jak go ruchają w dupę....
P.S. Apropo tego super downloadu, to po przejściu na nowy ślinik ( to gówno co
@woodyalen: Widzisz, jak piszesz i jak myślisz o innych, to świadczy tylko o tobie. Ja bólu dupy nie mam i nie podszywam się. Jestem uploaderem pod tym nickiem.
Skoro ci darkW.pl nie odpowiada, to czemu tam jesteś i tam zaglądasz??? Nikt nikogo nie zmusza, żeby tam siedział, a forum wciąż rośnie i już prawie 100k użytkowników. A kto szuka zaczepki, wiadomo jak kończy. Nowa odsłona forum i jest bardzo dobrze i
@jingismikan: A kiedy ja tam niby siedzę? Widziałeś mnie tam od bana? Sprawdzicie sobie z adim ile razy ktoś z mojego IP tam wchodził od bana... No faktycznie zalogowałem się żeby sprawdzić czy to prawda, że coś popsuli i bany nie działają. Ale pochodziłem chwile po forum zobaczyłem jak wygląda i co tam jest i na czacie zawołałem ze chce z powrotem bana. Ale po co ja się powtarzam. Bardzo ciekawe