Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:00:03, Środa, 08 stycznia 2020. Imieniny: Seweryna, Mścisława, Juliusza. Słońce podniesie się dziś o 08:05. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 35 minut, w zenicie znajdzie się o 11:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:40. Ciemna noc zapadnie o 17:09, ale gwiazd można wypatrywać od 16:23.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 39
  • Odpowiedz
Dzień dobry, w domu ciepło(ʘʘ) na dworze pokazuje -1. Pierwsza noc na swoim, mało snu bo wczoraj mała szczepienia miała i zatwardzenie ma¯_(ツ)_/¯ nie śniło się nic, wkurzyłem się na poprzednich właścicieli ...wstawie zdjęcie... Nie mam pojęcia jak oni się myli czy w ogóle to robili(°° miłego dnia życzę.
Dziesion - Dzień dobry, w domu ciepło(ʘ‿ʘ) na dworze pokazuje -1. Pierwsza noc na swo...

źródło: comment_wuClHUvKh1uNsasILXboDRmH4KakuwvQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 Dzień dobry! Środa pół tygodnia za nami. Wszystkiego dobrego.
@Dziesion no tak w starszym budownictwie bywa. A poprzedni lokatorzy pewnie z tych co im nic nie przeszkadza. A na co to komu!?
wynalazekone - @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalow...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dziesion: o #!$%@? xD
Odpływ pryma sort, to standard za niski nawet jak na Kirgiza czy Uzbeka z wiochy, w mordę jeża xD
Reszcie napisze więcej po robocie, bo kurde ciasno z czasem, trzeba dobrze pościemniać, że robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wynalazek_one w dzień wyjazdu mi oznajmił że zdarzyło im się zalać sąsiada z dołu :D a uje pojechali 350 KM dalej moeszka.

@bolorollo zorientowałem się jak się myłem, Coś mi dziwnie woda kapała :D dobrze że nic brałem kąpieli w wannie ¯_(ツ)_/¯ ale fakt to czyste skur...stwo tak mieszkać. Dziś będę dzwonił do nieruchomości czy jakoś można jeszcze byłych właścicieli zmusić o koszty zrobienia tego :)
  • Odpowiedz
@buczubuczu moje słowa brzmiały podobnie jak to zobaczyłem, a dostęp tam trudny, trzeba będzie kuć. Bo to co ja zdjęciu to jedna kafelka wyjęta i telefon wysadzony do środka. Trzymaj się tam w tej pracy( )
  • Odpowiedz
@Sadam92: @Potatox: @Dddkop: @Dziesion: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @bolorollo: @wynalazek_one: @bolorollo: @buczubuczu: @Dziesion: @Dziesion: @Daro82: @fizykWysokichEnergii: @Daro82: @unizony_czlonek:

Witam, Wywieszam tabliczke "NIE MA MNIE". Trochu zapierdziel w pracy po urlopie a do kompletu dociskam swój projekt-po-godzinach co by go w tym kwartale wypuścić.

Proszę się nie zdziwić jakbym nie odpisywał przez kilka tygodni, nie ma też co oczekiwać że pojawią
  • Odpowiedz