Wpis z mikrobloga

miałem dzisiaj promocje na golda, za 40zl, wiec pomyslalem ze sobie kupie. Wczesniej tez podrasowalem trochę swój profil, dodałem zdjęcie gdzie jestem bardziej uśmiechniety, pozytywny opis i polaczylem z instagramem gdzie mam troche zdjec z podrozy.

Wpadło mi od rana 20 par, chociaz ostatnie dni to tak z 1 na 3 dni i jestem ciekawy czy to zasluga golda czy to, ze zmienilem profil xD w dodatku sporo tych par to takie instagramowe modelki, gdzie wczesniej raczej takich nie mialem sporo.

teraz cos by wypadalo napisac, ale mi sie #!$%@? nie chce :)

#tinder
  • 17
  • Odpowiedz
@TonyP: obu, gold podbija Twój elo score i poprawia kolejność wyświetlania, dobre zdjęcie to wiadomo, więc im lepszy profil zbudujesz tym więcej gold Ci da. Tak samo, jak masz gówniany profil, to gold da Ci zerowe wyniki.

Jak masz niski elo score, to te lepsze laski nigdy Cię nie zobaczą, stąd nagle pojawienie się modelek w Twoich parach.
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: @Yudep: Nie testowałem na reddit kiedyś przeczytałem.Może być inny kraj gdzie będziesz egoztycnzy.Myślę,że tajlandia sie nada też.Tam sporo lajkuje żebyś chociaż na piwo je zbarą

Masz 14 dni na zwrot golda
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: Egzotyczni, jak hiszpanie dla polek, ale to nic nie da jak masz gówniane zdjęcia. Czy pozytywne wyniki będą to też nie wiem, nie czytałem nic żeby ktoś to testował
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: ja tak resetuję co 1-2 tyg. zależy czy z kimś jestem ustawiony. Zawsze na początku mam z 20-30 lików, później posucha, ale wiem że wciąż mam za słabe foty, więc na razie jeszcze nie mam co próbować w golda bo mi nic nie da.
Testowałem warszawkę było 40, więc dobrze mi idzie, biorąc pod uwagę że jak zaczytałem było 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smalczyk1: chyba juz kumam jak dziala ten algorytm tindera :) tak jak napisalem, jak kupilem golda to nagle mi wpadlo 20 par jednego dnia i chyba ze 120lajków czyli łącznie ok 140. Następnego dnia wpadło mi okrągłe ZERO lajków ! czyli nawet nie polubiła mnie żadna gruba świnka 1/10, mimo, ze dzien wczesniej w parach miałem laski 9/10. Pozniej trochę zaczeło wpadać ale bardzo słabo.

Czyli pewnie jest tak, ze
  • Odpowiedz
@smalczyk1: tak, to co mi wpadlo 20 par to byl 1 dzien golda, na japonie przesunalem nastepnego dnia i #!$%@?, pozniej ustawilem normalnie polske i tez zero
  • Odpowiedz