Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: mimo wszystko - nie ma chyba gry, która z czasem zyskiwałaby graczy - jest szczyt niedługo po premierze, a potem stopniowo gra w nią coraz mniej ludzi. A Wormsy to mam wrażenie fenomen pokolenia lat 90tych, jakoś wśród młodszych dzieciaków nigdy nie słyszałem zachwytu nad Wormsami ¯\_(ツ)_/¯
@MrPawlo112: Pracuję w Team17 i wierz mi - nie umiera. Codziennie dostajemy mnóstwo pytań o robaki od graczy. Co ciekawe, wciąż ludzie pytają i/lub grają w te oldskulowe robale, o których już najstarsi górale zapomnieli.
@MrPawlo112: może kwestia tego, że nowsze wormsy są gorszej grywalności i optymalizacji niż stare (to pierwsze w moim odczuciu) i kolejne części prawie niczym się nie różnią (no dobra, dodali giga robaki i mechy)

a do tego mają większą konkurencję niż lata temu
  • 0
@PanHagrid gorsza grywalność ? Jak dobrze ustawisz zasady rozgrywki i stare mapy to feeleing jest jak z 99 (w końcu to ten sam silnik) Optymalizacja jest bardzo dobra, na moim leciwym gt 640 a u dziewczyny na i3 z jakimś badziewiem to w fullhd na full nawet się zakrztusił i gra działała w 60fps.
gorsza grywalność ?


@MrPawlo112: moje odczucie, Armagedon > 4 > Forts > WMD > 3D > Clan Wars, może kwestia subiektywna

Armageddon po latach wciąż ma lepsze opinie niż WMD

optymalizację bardziej z myślą o Clan Wars, fakt mogłem sprecyzować, WMD było 60 fps i szybkie ładowanie