Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłem świadkiem #dramat ludzkiego w najczystszej postaci. Normalnie śmieję się z takich rzeczy, jednak tym razem pomyślałem, że taka sytuacja może spotkać każdego z nas.
Jestem zapisany do grupy #modelarstwo na Facebooku, czasem podglądam po prostu zdjęcia co inni koledzy robią szukając dalszej weny. Ale dziś mignął mi dłuższy post kolegi "po fachu", patrz zdjęcie.
To jest w pewien sposób dramat, do czego tam doszło. #niebieskiepaski ma swoją pasję, rozwija ją, i może z nią przesadził: nie wiem, chociaż faktycznie był mocno aktywny na grupie, ale w ten sposób nie wolno się zachowywać. Jak ktoś zauważył: to pewnie taki #rozowypasek, której co chwile coś innego przeszkadza.
Niebieskie Paski, trzymajcie się swoich pasji, nie dajcie nigdy w ten sposób się stłamsić. Cieszę się, że mam wyrozumiałego różowego (choć czasem narzeka na kompresor, że za głośny ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Pozwoliłem sobie wymazać nazwiska i zdjęcia, grupa prywatna większej ilości osób lubiących odrzutowe modele.
Dajcie plusa na pocieszenie dla kolegi, bo czasami ciężko znaleźć dobre wyjście z takiej sytuacji, choć tutaj sytuacja chyba dość toksyczna.
PanPapryk - Dzisiaj byłem świadkiem #dramat ludzkiego w najczystszej postaci. Normaln...

źródło: comment_DRNKO78smj8ZC17Ca6QxFtV21LPfaBQM.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@PanPapryk: Ciężkie jest życie pantofla. Obserwując kilka grup ciągle widzę posty o ukrywaniu się przed żonami, szczególnie jeśli chodzi o wydatki związane z hobby. Kiedyś było mi żal takich typów, ale od jakiegoś czasu czuję tylko zażenowanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@PanPapryk: jak jest #!$%@? ktora do tego dopuszcza to sorry, nie żal typa. W dodatku "chistorii" i ta uposledzona interpunkcja, meh
  • Odpowiedz
@PanPapryk Najgorsze co mógł zrobić pan Jacek to pozwolić tak się stłamsić, zrezygnować z niewinnej pasji dającej tyle radości, eh. Dane jest mu jedno życie, które podporządkowuje osobie unieszczęśliwiającej go (°° . To to babsko powinien wywalić za drzwi, a nie modele.
  • Odpowiedz
@PanPapryk: raz miałem dziewczynę która mi powiedziała "albo ja albo twoja pasja". Błagała żebym jej nie zostawiał, później groziła a na koniec chciała mnie pobić w środku miasta w środku dnia xD to był jedyny raz kiedy uderzyłem dziewczynę.
  • Odpowiedz
@PanPapryk Jeżeli to nie jest troll to dobrze mu tak #!$%@?, niech płacze xD Nie wiem jaką #!$%@?ą trzeba być żeby #!$%@?ć coś w co wkłada się serce do kosza. Może teraz się nauczy.

I jeszcze te perełki jak "chistoria" albo "bul", no debil xD
  • Odpowiedz
@addicted44: Hmm. Nie wydaje mi się żeby musiał się tłumaczyć ludziom z internetu że odchodzi z grupy. Gdyby chciał to by takich wymówek nie musiał wymyślać a po prostu usunął konto czy zniknął.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanPapryk: jak ja się cieszę, że moja pomimo wielu wad, na stwierdzenie, że odkładam 4.7k na Gogle VR zapytała tylko czy może nie lepiej na coś innego, a jak powiedziałem, że nie, to uznała, że spoko.
  • Odpowiedz