Wpis z mikrobloga

@basic_error: jak dla mnie mogą nawet za te pieniądze kupić sobie złoty sedes, będą chcieli wspierać dzieci w domach dziecka spoko, koale gdzieś daleko też spoko, nic mi do tego. Powiedzmy że te pieniądze dadzą na dom dziecka to i tak tych dzieci pewnie w życiu nie zobaczą, a nie wierzę żeby ktoś robił coś altruistycznie, zawsze chcemy jakiegos poklasku czy choćby samozadowolenia. Gwiazdy po prostu chcą slawy, to nic nowego
@zagulal: Polska na bakier z przyrostem naturalnym, ale po co nam dzieci z jakimiś perspektywami na przyszłość, lepiej ratujmy australijskie zwierzęta. Kwestię przyrostu i luki pokoleniowej załatwią nam imigranci/uchodźcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ważne, że na insta pokażemy certyfikat adopcji fajnego miśka
@basic_error: nie dla wszystkich najważniejsza jest kwestia Polski, większość gdyby miała wybrać dobrą swoje a dobro państwa wybrałaby to pierwsze, więc co jest złego że człowiek robi to co przyniesie mu korzyści. Nie mówię że takie zachowanie jest dobre ani nie mówię że jest złe, po prostu nic mi do tego
@basic_error: No i bardzo fajnie. To Ty wspieraj dom dziecka (co jest godne pochwały) a oni niech wspierają Australię.
I cieszmy się z obu tych rzeczy - ważne że jest robione cokolwiek dobrego.